bada m.
Fanka BB :)
miłego dnia laseczki 
alecta sto lat dla Nikoli oraz dla Ciebie i męża z okazji rocznicy ślubu :-) i oczywiście zdrówka
u mnie słoneczko piękne,ale pizga strasznie i po całej wsi wszyscy handlują chryzantemami i zniczami,szał po prostu ,a ja w tym roku oszczędnie ,bo meble,Gniewko więc jest na co kasę wywalać;-)
to u mnie moja mama zastanawia się po kim ja taka porządnicka,bo raczej nie po niej
mama wyznaje zasadę,ze mieszkanie jest do mieszkania a nie do ciągłego sprzątania i od kąt miałam ok.15 lat to ja w domu sprzątałam ,prałam,myłam okna ,a mama gotowała

alecta sto lat dla Nikoli oraz dla Ciebie i męża z okazji rocznicy ślubu :-) i oczywiście zdrówka
u mnie słoneczko piękne,ale pizga strasznie i po całej wsi wszyscy handlują chryzantemami i zniczami,szał po prostu ,a ja w tym roku oszczędnie ,bo meble,Gniewko więc jest na co kasę wywalać;-)
to u mnie moja mama zastanawia się po kim ja taka porządnicka,bo raczej nie po niej
mama wyznaje zasadę,ze mieszkanie jest do mieszkania a nie do ciągłego sprzątania i od kąt miałam ok.15 lat to ja w domu sprzątałam ,prałam,myłam okna ,a mama gotowała
Ostatnia edycja:

co piszesz,a moje chłopaki sprzątają po sobie zabawki od 2 roku życia ,raz w tygodniu ścieraja u siebie kurze,wynoszą śmieci jak ich poproszę i jak oglądam rodzinkę pl (a lubię oglądać ) to szlag mnie trafia jak widzę te dzieci i co one robią z jedzeniem,ubraniami,sprzętami ze mną by życia nie mieli,zresztą tym bardziej wydaje mi sie chłopców trzeba nauczyć porządku,bo kobiete z reguły to nie ominie ,więc jak nie teraz to później
Siedzimy w domu oczywiście bo szkoda zdrowia na smogomgłę... I ta temperatura....... Brrrrr
Śniadanie nie pasuje... No cóż, poczekamy aż na prawdę zgłodnieje... 