agulqa_b
Fanka BB :)
Megami jasne. Tyle ze w dzisiejszych czasach jak sie slyszy o tych wszystkich chorobach ktore spotykaja dzieci to az wlos sie jezy na glowie :-\
Yggam teraz wszystko tak robia. Sprzet agd tez jest nastawiony na 2, 3 lata sprawnego dzialania wlasnie po toxby wymieniac. Moj byly kupil naroznik w agata meble za niecale 3k. Po dwoch tygodniach czesc o ktora sie opieralismy zaczela sie rozklejac a w pustej skrzyni na posciel odpadl spod. Na szczescie przyjechali naprawic i ci faceci mowili ze ciagle maja reklamacje do tych naroznikow. Tyle ze w sklepie nikt tego nie powie :-\
Nulini, emilchen ja to samo. Wczoraj bylam na szkole rodzdnia, potem caly daien w domu a jak o 19usiadlam na sofie to zasnelam. Oczywiscie tel od tesciowej mnie obudzil :-\
Kciuki za meza :-) swoja droga troche dziwnie ze na koniec miesiaca idzie zamiast od pon ;-) nulini a tj tez tylko na 14 czy na rano tez bedzie chodzil?
Alecta szybkiego powrotu do zdrowia!
Yggam teraz wszystko tak robia. Sprzet agd tez jest nastawiony na 2, 3 lata sprawnego dzialania wlasnie po toxby wymieniac. Moj byly kupil naroznik w agata meble za niecale 3k. Po dwoch tygodniach czesc o ktora sie opieralismy zaczela sie rozklejac a w pustej skrzyni na posciel odpadl spod. Na szczescie przyjechali naprawic i ci faceci mowili ze ciagle maja reklamacje do tych naroznikow. Tyle ze w sklepie nikt tego nie powie :-\
Nulini, emilchen ja to samo. Wczoraj bylam na szkole rodzdnia, potem caly daien w domu a jak o 19usiadlam na sofie to zasnelam. Oczywiscie tel od tesciowej mnie obudzil :-\
Kciuki za meza :-) swoja droga troche dziwnie ze na koniec miesiaca idzie zamiast od pon ;-) nulini a tj tez tylko na 14 czy na rano tez bedzie chodzil?
Alecta szybkiego powrotu do zdrowia!

Zmiany są chyba dwie, 6-14 i 14-22, ale kiedy i na jakie będzie chodził, to się dowie dopiero dziś ;-)
. a ja mam w moim narożniku siedzisko popękane (skóra ekologiczna), a tak poza tym wszystko z nią ok, więc szkoda wymieniać na nową. wystarczyłoby pokryć nowym materiałem i super. nic, muszę się do jakiegoś wybrać na rozmowę.
spotkałam na mieście koleżankę,też ciężarówkę i się zagadałam,aż syn starszy dzwoni-mamo Ty idziesz,czy nie? bo on na 9 do szkoły,a bez mamy ani rusz 
wiec dzisiaj od nowa... Wiedziałam że za pięknie szlo 