yggam1
Fanka BB :)
Sprite samo obicie to u mojego tapicera wychodzi jakieś 400-500 zł i to z jego materiałem. Reszta to sprężyny. Tylko ja pytałam o normalny obiciowy materiał, a nie o skórę, bo tak mi akurat pasuje.
W każdym bądź razie tapicer mnie wpisał na listę i do 15 stycznia ma zrobić
Ale trochę go szantażowałam na "ciężarną" że przecież ciężarnym się nie odmawia. I zobaczymy - powiedział, że jak mu się coś zwolni to jestem pierwsza w kolejce.
W każdym bądź razie tapicer mnie wpisał na listę i do 15 stycznia ma zrobić

Ale trochę go szantażowałam na "ciężarną" że przecież ciężarnym się nie odmawia. I zobaczymy - powiedział, że jak mu się coś zwolni to jestem pierwsza w kolejce.
do dzis tak stoja bo tata nie ma cierpliwosci a mama nie umie
I też torebka czy buty to muszą kosztować setki, na tańsze nie spojrzy, a ja wolę tańsze, a kilka par...
mniam