Nulini
Po prostu szczęśliwa!
Nulini hahaha cooo?! Odlicza od alimentow! Zal! Ciekawe czy sad by go wysmial![]()
No daj spokój, dla mnie to żałosne!
Boże, biedna dziewczyna!!! :-
sprite, prawda jest taka, że owszem, meble z Ikei wychodzą taniej, niż z innych sklepów, ale mimo to wielu ludzi na nie nie stać, a w Niemczech Ikea to sklep dla biednych studentów

McPearl, nasączam wodą z cytryną
Ale tylko biały biszkopt, czekoladowego nie nasączam ;-)Stokrotka, ja na zęby brałam Ibuprom Max... Apap to sobie mogłam co najwyżej wsadzić

Mam orgazm podniebienia, sernik wyszedł tak zaje.bisty, że mogłabym go jeść do wyrzygania

Nawet Tosi smakuje!

A mężu dziś już dobrze, szczęśliwy, bo dostał pyszną kolację, wcześnie do domku wrócił no i ma kilku znajomych w pracy, więc jakoś leci ;-)
Gorzej, bo cały przyszły tydzień chodzi 14-22 :-(
nie wiem o co chodzi... Znowu do teściowej? Nie była ona u was ostatnio czy mi się coś pomyliło?