• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczeń 2015

reklama
Alecta porazka jakas :-P w kaliszu mieszkalam na obrzezach i to byla wies, ale tu to koniec swiata normalnie ;-)

Haha doggi stachowi sie ulewa i on ma sraczke?;-) a tak serio to wspolczuje nadmiaru dolegliwosci ale mi tez sie wczoraj ulewalo :-\

Elutka ja niemilo wspominam kuchnie ze szpitala...

Nulini dasz rade i szybko zleci :-)
 
Witam i miłej soboty!

Nulini powodzenia w pracy!

Elutka, też mam nadzieję, że nic nieprzewidzianego dziać się nie będzie i cc mnie ominie :tak:

Ja tam na szpitalne jedzenie nie narzekam, smaczne było nawet, ale zdecydowanie ZA MAŁO!
 
Megami szkoda, , że inne szpitale mamy w planach :-D
Ja poza szpitalnyn jedzeniem mam pełną szafkę swojego ;-)
U mnie Kubuś ma strasznie często czkawke..wczoraj miał na ktg ;-)
Nulini &&&
 
Elutka teraz wyjdziesz cięższa, ale po następnym pobycie w szpitalu to pewnie z 10kg lżejsza :)



Jezyk powodzenia na meczu :)


Alecta no dziś jakiś dzień dobroci, Ola wstała dziś o 8:45!!!! Od razu chce się żyć :)



Żelka a co jeśli szyjka się nie skraca? Bo moja koleżanka miała w 42 tc cc bo pomimo wszelkich cudów szyjka nie chciała się skrócić o jak wtedy się oczyści? Masacra głupi poród a jakie to skomplikowane wszystko :/



Jenn rodzac dziecko kobieta staje się bardzo odporna na ból :)




Alecta on nie musi iść do pracy w cyrku, on cyrk to ma w domu na codzień :P



Elutka a pewnie doceniaj w szpitalu można wypocząć ładnie :)
Dokładnie poród boli ale yo jest do zniesienia :)


Nulini kciuki :)




Agulqa_b oczywiście ze to stachowi się ulewa przecież nie mi :P


Megami to ja źle wspominam jedzenie na raszei w szpitalu ble ble ble


A ola dziś jedzie Do babci na ranczo ;) wiec będę miała dziś trochę spokoju :)
 
Agulqa u mnie też to Lilka śmierdzące bąki puszcza :-D

Niby się wyspałam, a jakaś podminowana chodzę.
Sama już nie wiem o co mi chodzi, bo dzieci dały się wyspać, mąż śniadanko zrobił, pojechał na zakupy i teraz robi obiadek, dzieci ogólnie grzeczne.
To na pewno przez hormony:-p
 
reklama
No ja pier****
Dzwoni do mnie moja matka i mówi, że mam sobie wejść na OLX i tak jest taki różowy kombinezonik. Mówię jej, że nie chcę różowego i że babka w lumpie będzie miała dostawę to może mi coś przywiezie. Po czym mówi mi, że muszę jej pokazać co mam w szafie bo moja bratowa to tak strasznie dziecko do odbioru ze szpitala ubrała. Myślałam, że się zaraz zagotuję :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nosz kur****. Mówię jej, że nie będę jej pokazywać tego co mam w szafie...oczywiście tekst " to brzmi jakbyś powiedziała matka nie wpierdalaj się." Pomyślałam sobie, że z ust mi to wyjęła. Ale spokojnie mówię, że ja też jej do szafy nie zaglądam i jedno małe dziecko już wychowałam i sobie poradzę bo robi ze mnie sierotę. Wybaczcie za wulgaryzmy ale po prostu ze mnie kipi po tym telefonie :baffled::baffled::baffled:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry