reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Ok nasza lista posiada już 5 mamusiek :) Bang! :)

Stworzyłam w końcu suwaczek, a co mi tam ;)

Poza tym "o szczęście niepojęte" teściowa zabrała Olkę do kina na baję więc mam chwile dla siebie :)
 
reklama
doggi no piękny masz ten suwaczek :) :)

renata, zapomniałabym, GRATULUJĘ synkowi, no dziwię się, że pękałaś z dumy, był ku temu powód :)
To chyba u nas komunia będzie ostatnia na tym wątku. Miałam sobie kupić jakąś ładną kieckę, ale jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to stwierdziłam, że to chyba bez sensu. Lepiej sobie za tą kasę kupić coś w czym pochodzę przez całą ciążę Mp. fajne dżinsy, niż wydać kasę na jednoroazową sukienkę. po ciąży zawsze dłuuuuuuuuuuuugo mi zajmuje powrót do figury sprzed:-p a moze teraz będzie inaczej:cool:
 
Jeny wróciłam do pracy po tygodniu nieobecności i czuje się masakrycznie. Katar daje mi się we znaki i ledwo z klientami rozmawiam.
Odliczam czas do 13:00.
Na obiad została mi jeszczebpyszna chinszczyzna z wczoraj i już nie mogę sie doczekać aż się do niej dorwe :-D
 
Cześć Dziewczyny. Ja się również dołączam. Data wg kalkulatora to 20.01 :) Ide do ginekologa 23.01 zobaczymy co tam w środku słychać. Jestem już Mamą z lipca 2012.

Gratulacje dla wszystkich mam styczniowych
 
Witajcie nowe mamusie!

Co za pogoda... Mnie też dorwalo przeziębienie... Gotuję rosołek i będę się wygrzewać.

Mam nadzieje, ze u Was bez podtopień :)
 
ciciunia witaj

Megami podtopienia nie ma, ale zimno okrutnie :/ właśnie rozpalam w kominku bo wysiedzieć nie można :/

Macie jakieś pomysły na obiad? Bo ja mam w głowie echo przedwczoraj chińczyk, wczoraj spaghetti a dziś sama nie wiem i lekko mnie mdli to znak że muszę wypić iced frappe mocha z Mcdonald :D działa cuda :D
 
Doggi u mnie dziś młode ziemniaki z koperkiem,jajko sadzone i mizeria :tak:

Witam nową mamusię :-D codziennie nas przybywa,a mówią że niż demograficzny :-p:-D
 
reklama
bada.m dla mnie sadzone to śniadanie ;) a koperek błe od dziecka niecierpie ;) no i mnie do obiadu potrzebne jest mięcho! ;)
 
Do góry