reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Kurde zoo!!!!! To jest myśl, muszę wyciągnąć starego do wrocka do zoo, ostatnio jak byliśmy to tylko w afrykarium bo głodni byliśmy i tylko o jedzeniu myśleliśmy ;)
 
My jedziemy do ZOO 12 września do Opola :-D
I to na hardkorze, bo pociągiem :-D

Młody w wózku spokojnie uśnie, ale śpi krótko, nie tak, jak w łóżeczku...
W aucie to samo...
 
Kurde dziewczyny młody wpił tą kaszkę ale po jakimś czasie ulało mu sie i to chyba wszystko co zjadł :| nie wiem czy to nie jakaś alergia ;/ spróabuje jeszcze raz z tą kaszką ale jak będzie tak ponownie to pójdę do pediatry...

Tymon jak zmęczony to uśnie w wózku ale z reguły staram się nie chodzić z nim na spacery jak zmęczony jest (po co spacerować ze śpiącym dzieckiem - ale dopiero od niedawna mam taki pogląd tzn od momentu gdy Tymek przestał robić sceny na spacerach).
 
Moje dziecko też kaszę wsuwa :) rano robię na mm 200 ml kleik ryżowy albo mannę i dodaje tarte jabłko albo banana i tylko łyżeczką, a wieczorem przed spaniem 150 ml kaszy Minina bez mlecznej z butli. Zasypia sam, ale muszę siedzieć obok do momentu aż nie odpadnie, smoczek musi być i przytulanka albo kocyk żeby się do czegoś przytulić :)
 
Licja a no to za kaszka?
My dziś rybkę pieczoną jedlismy, oczywiscie było mu mało...

My mamy łóżeczko na kółkach heh. Na spacery chodzę gdy mam ochotę, niezależnie kiedy drzemka wypada, ważne by był nacycany :-) Też wolę by spał w domu bo mam wiecej czasu dla siebie, no ale nie jest sam. Jak zasypia to musi cos memłać - kocyk, albo tetrówkę, lub cokolwiek.
Zoo, też się wybieramy...
 
kaszka mleczno-ryzowa, obawiam sie ze mlody moze miec skaze bialkowa, ja mleka raczej unikam ale zdarza mi sie czasem zjesc i Tymko dostaje wysypki choc pediatra twierdzila ze to raczje potowki (na policzkach) ale ogolnie nie pasuje minten lekarz musze zmienic pediatre.
 
reklama
Do góry