reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :)

Ja własnie Housa odgrzewam 6 sezon w połowie, do tego głupawe komedie Jak poznałem waszą matkę i Teoria wielkiego podrywu ...

oooo olich moje ulubuione seriale komediowe!!! Dlaczego glupawe :) Kazdego smieszy co innego :) A podobno tylko inteligentni ludzie maja poczucie humoru :))):-D:-D:-D
 
reklama
Dzisiaj zabrałam się za Monikę Szwaję i jej książke " gosposia prawie do wszystkiego " kupiłam 4 lata temu jak była jeszcze ciepła i utknęła między zmierzchem a zaćmieniem Meyer :) 1/3 za mną i nie żałuje zakupu
 
a lubicie polskie filmy? ja uwielbiam komedie stare, Bareję kocham:)
ostatnio odkryliśmy serial "chłopaki do wzięcia" z tamtego i tego roku, wiec świeżynka. Mozna i poryczeć się ze śmiechu, ale też z bólu, że tak ludzie żyją, tak się wysławiają i takie do bani życie mają.
 
Ja bardzo lubie polskie filmy :) I te stare i te nowsze....Chociaz nie powiem, te zupelnie nowe polskie komedie to jakas tragedia jest... Ale za to stary dobry "Rejs" moglabym ogladac czesto i za kazdym razem smieszy mnie tak samo :) Ba- nawet za kazdym razem dostrzegm jakies nowe ciekawe szczegoly :))) A sam pomysl nagrania filmu bez scenariusza byl poprostu genialny :-)
"...gupi kaowiec...":-D:-D:-D
 
nam chodzi o odgłos paszczą:)

u nas w domu to już do tego doszło, ze tekstami właśnie z takich filmów jedziemy do siebie. Wczoraj na ten przykład, gdy spytałam męża co chciałby najbardziej (chodziło o kolację), odpowiedział, że piosenkę pana Kor - Koracza najbardziej usłyszeć:)
 
nam chodzi o odgłos paszczą:)

u nas w domu to już do tego doszło, ze tekstami właśnie z takich filmów jedziemy do siebie. Wczoraj na ten przykład, gdy spytałam męża co chciałby najbardziej (chodziło o kolację), odpowiedział, że piosenkę pana Kor - Koracza najbardziej usłyszeć:)
:))))) Mi sie wydaje inomama, ze my to podobne poczucie humoru mamy :))) A twoj film o "amelinum" robi u nas w domu furrore!!!:-D:-D:-D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry