reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

styczeń

reklama
Cześć :)oto moja malutka kruszynka z 20 sycznia 2005r.a na drugim zdjęciu ma juz 17 miesięcy na dzień dzisijeszy :)
 

Załączniki

  • nAT.JPG
    nAT.JPG
    41,2 KB · Wyświetleń: 160
  • nat2.JPG
    nat2.JPG
    94,1 KB · Wyświetleń: 174
Witam mamy styczen'2005.

Jestem mama grudzien'2005 i chcialam Was zaprosic na moje aukcje na allegro. Zrobilam gruntowne porzadki w szafie mojego dziecka ale i nie tylko i wystawilam tam mnostwo pieknych rzeczy - glownie nowiutkich, ktore dostalam w prezencie i albo mi sie nie spodobaly albo sie nie wstrzelily w pore roku/rozmiar wiec nigdy nie zostaly zalozone.

rzeczy tylko z Anglii i USA. Rozmiary od 3 m-cy do 2 lat! :-)

Mothercare, Carter's i inne.

Dorzucil sie do aukcji moj maz rowniez wiec moze i dla Waszych Panow cos sie znajdzie. Tez markowe ciuchy (Boss, Calvin Klein, Burton, Zara) ale te juz uzywane.

Oto link:

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Serdecznie zapraszam !!!

Pozdrawiam!
Paulina
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
reklama
Kochane mamusie, tatusie, e-cioteczki forumowe.
Zapewne czytałyście o powstającej Fundacji (a dokładniej Stowarzyszeniu) działamy już jak możemy chcąc pomóc naszym forumowym dzieciaczkom - Zosi i Maciusiowi.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się to. Wystawiamy na allegro różne różności, zresztą sami zobaczcie NASZE AUKCJE,
Jest nas tu prawie 30 000, jeśli każdy z nas wpłacił by złotówkę na Maciusia i na Zosieńkę, to Maciuś miałby już zebrane pieniążki na operację (została by niewielka kwota do uzbierania) a Zosieńce moglibyśmy kupić potrzebny sprzęt.
O Zosiaczku przeczytacie na STRONCE ZOSI
A o Maciusiu na STRONCE MACIUSIA
Możecie nam również pomóc przekazując rzeczy na aukcje. Przygotujcie paczkę, wyślijcie ją do nas a my porobimy zdjęcia, opisy i wystawimy przedmioty
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc
Jeśli macie jakieś pomysły, pytania piszcie na wątku FUNDACJI
 
Do góry