reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Dziękuję za gratulacje :* jesteśmy w szoku bo to wydawało się mało prawdopodobne. z jednej strony strasznie się cieszę a z drugiej okropnie się boję ,że znowu stanie się coś złego...
@KIKI83 u lekarza jeszcze nie byłam, pójdę za ok 2 tygodnie jak skończę 6 tydzień. wtedy pewnie już będzie serduszko :)
Gratulacje!teraz na pewno wszystko bedzie dobrze!trzymam kciuki!!:)
 
Dziewczyny ile Wasze maluszki wazyły w 31 tygodniu? U mnie po dzisiejszym usg 2050 i pani ginekolog zaleca cesarke bo mowi ze dziecko bd duze. Sama nie wiem co myslec
 
ela u mnie 2170 kg ale u mnie jest 99 centyl, a u Ciebie?No dzieciątko masz duże ale tak naprawde w 37 tygodniu powinni go pomierzyc i wtedy dają znać czy cesarka bo jescze mały może wyhamować ze wzrostem. A w rodzinie macie duże dzieciaczki?
 
U mnie 95 centyl. Mam wlasnie miec usg w 36 tygodniu ale szyjka tez wyglada na lekko otwarta choc wciaz dluga i ginekolog mowi ze watpi czy wytrzymam do konca ciazy.
A w rodzinie raczej nie mamy dluzych dzieci
 
reklama
eLa2016 ja niestety nie wiem ile ma już maluszek w brzuchu, w 29 tyg miał 1690. Ja jestem zwolenniczką SN ( córkę rodziłam sn) jednak gdyby lekarz stwierdził że SN jest zagrożeniem życia to wybrałabym cc, moja bratowa przez budowę swojego ciała miała problem bo mały się zaklinowal i za nic nie mógł przejść i w końcu zrobili cc ale przed tym musiała trochę przejść :/.
 
Do góry