reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
@nata95 raczej tak ;) dzisiaj jak nie mogłam spać w nocy to o 4 był strasznie aktywny ;). chociaż w zeszłym tygodniu miał takie dwa dni spokojne ze aż się martwiłam. 95 to twój rocznik? fajnie dwójkę w młodziutkim wieku urodIsz. ja lepiej wspominam ciaze jak miałam 21 niż jak teraz jak mam 29 ;) ale w każdym razie dwojka przed 30 bedzie bo ja to w listopadzie urodziny mam.
 
@nata95 jak urodzimy to z pewnością będzie nam się lepiej leżało i spało ;) pomijając wstawanie w nocy do maluszków ;) ale to już przyjemność w porównaniu z ta niemoca w znalezieniu pozycji do spania. Ja to uwielbiam spać na brzuchu i tak mi się marzy położyć na brzuchu i zasnąć ;p.
 
@nata95 o kurcze mam nadzieje ze córeczka pozostanie w brzuszku do nowego roku. W sumie jakby co to ciaze masz już chyba donoszona? ale nikt na Święta nie chciałby być w szpitalu :/.
 
to wygląda na to że każdy lekarz ma inne zdanie bo ja teraz bylam w szpitalu, mam skończone 36tyg i kazali trzymać jeszcze tydzień twierdzili że ciąża jest niedonoszona mimo że syn większy o 1.5tyg niż wynika z om. chcieli nawet podać sterydy na płuca ale miał już je podane w 33tyg.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No donoszona ale wolalabym by wytrwala do Nowego Roku bo synka rodzilam przed swietami i swieta przelezalam wiec moze mala wytrwa zobaczymy ale czuje sie tragicznie , ja nie wiem jak te swieta wytrwam i przygotuje
Mam podobną sytuację i mam odpoczywać.... tak sobie myślę w ostatnich dniach:
Czy coś się stanie jak nie posprzątam za meblami w kuchni?
Czy coś się stanie jak nie wyszoruje domestosem wszystkich kafli?
Czy coś się stanie jak nie wypastuję podłóg?
Odpuściłam :D I baaaaaaaardzo dobrze mi z tym !!!!!!!!
Umyłam tylko jedno okno (reszta okien wychodzi na lasek i nikt ich nie widzi) :D
Polecam gorąco :D po prostu chillout !
a gotowanie sobie rozpisałam na czwartek, piątek i sobotę po trochu , już M powiedział że zrobi sałtkę i rybe :D
 
Do góry