reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny ja się melduję widzieliśmy dziś dzidzię i serduszko [emoji5] termin na 10.01.2018r.

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
Najwspanialszy prezent na dzien matki :)

U mnie dzis mdlosci jak zawsze... Cudaczek kaze mi pamietac ze tam siedzi :):):) na szczescie cola pod reka wiec jakos przetrwam
 
reklama
W poprzedniej ciazy miałam wynik 96 i lekarz zlecił mi krzywa cukrowa wcześniej. Ale mój wynik był przez to ze w nocy wypiłam sok ;)

Mamusia wszystkiego dobrego ;)

Próbuje sie dodzwonić do przychodni i zarejestrować na badania prenatalne ale to graniczy z cudem, jak dzis sie nie dodzwonię to pewnie w poniedziałek wybiorę sie osobiście...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Ja tez o 4-5 wypilam szklanke soku jakos tego nie przemyslalam i sie napilam :)
 
Dziewczyny ja się melduję widzieliśmy dziś dzidzię i serduszko [emoji5] termin na 10.01.2018r.

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]

Ojj to cudowny prezent na Dzień Mamy! [emoji173]️

Ja dziś nie czuje się zbyt dobrze - rano zjadłam tosty i jak zwykle powinnam już byc głodna, cały czas czuje ciężar w brzuchu, jest troszke wzdety i kłujący i cały czas mi sie odbija.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja robiłam glukozę przed ciąża i wyszła w normie, teraz lekarz mi jej nie zlecił, powinnam zrobic ją jeszcze raz? Czy moze ze wzgl na ciąże sie podnieść?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja robiłam glukozę przed ciąża i wyszła w normie, teraz lekarz mi jej nie zlecił, powinnam zrobic ją jeszcze raz? Czy moze ze wzgl na ciąże sie podnieść?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Może. Ja robiłam glukozę w marcu bez ciąży i w maju powtarzałam, ze względu na ciążę. Już była wyższa, bo bez ciąży miałam w dolnej granicy, a teraz w górnej
 
Może. Ja robiłam glukozę w marcu bez ciąży i w maju powtarzałam, ze względu na ciążę. Już była wyższa, bo bez ciąży miałam w dolnej granicy, a teraz w górnej

Ok, dziekuje zatem dopisze ją do listy :)
Ojj zabulę nieźle na tych badaniach :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, zastanawiam się nad USG prenatalnym. Moja Pani doktor nic mi nie wspominała, a kolejną wizytę mam dopiero na 23.06 to już będzie prawie 12 tydzień, a wyczytałam że to badanie należy wykonać najpóźniej do 13 tygodnia i 6 dnia. Nie wiem czy szukać przychodni i zapisywać się na własną rękę czy lepiej skonsultować się z lekarzem?
A Wy planujecie prenatalne? Wasi lekarze coś mówili na ten temat?
 
Do góry