reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Cześć przyszłe mamusie:)
W piątek zrobiłam test, upragione 2 kreski II. Termin wg kalkulatora wychodzi na 20.01.2020 :)
Coś o mnie - pierwszą ciążę poroniłam, druga zakończyła się szczęśliwie. Ale była b. ciężka, non stop leżenie, szpital, komplikacje, zakończona nagłym porodem w 34 tc. Długo nie mogłam zdecydować się na drugie dziecko. Obawa, strach przed poronieniem i przed kolejną ciążę pełną stresu przerażał mnie. Mąż w końcu namówił.
W piątek robiłam bete, wynik 159 (stresuje sie, bo jakiś niski poziom) dziś powtarzałam. Na wynik czekam jak na szpilkach...
 
reklama
Cześć przyszłe mamusie:)
W piątek zrobiłam test, upragione 2 kreski II. Termin wg kalkulatora wychodzi na 20.01.2020 :)
Coś o mnie - pierwszą ciążę poroniłam, druga zakończyła się szczęśliwie. Ale była b. ciężka, non stop leżenie, szpital, komplikacje, zakończona nagłym porodem w 34 tc. Długo nie mogłam zdecydować się na drugie dziecko. Obawa, strach przed poronieniem i przed kolejną ciążę pełną stresu przerażał mnie. Mąż w końcu namówił.
W piątek robiłam bete, wynik 159 (stresuje sie, bo jakiś niski poziom) dziś powtarzałam. Na wynik czekam jak na szpilkach...
Cześć ! Spokojnej ciąży!
 
Ja z okresu 8 tydzień 2 dni chociaż owu miałam 15 kwietnia . 5 maja byłam na usg był sam pęcherzyk ciążowy. Kolejna wizyta dopiero 27 maja ☺️ już nie mogę się doczekać....
Tez mam wizytę na 27 maja, u mnie 5 t i 4d, byl tylko widoczny pęcherzyk i jeszcze coś alue serduszka jeszcze brak, mam nadzieję że zobaczę na kolejnej wizycie
 
Cześć przyszłe mamusie:)
W piątek zrobiłam test, upragione 2 kreski II. Termin wg kalkulatora wychodzi na 20.01.2020 :)
Coś o mnie - pierwszą ciążę poroniłam, druga zakończyła się szczęśliwie. Ale była b. ciężka, non stop leżenie, szpital, komplikacje, zakończona nagłym porodem w 34 tc. Długo nie mogłam zdecydować się na drugie dziecko. Obawa, strach przed poronieniem i przed kolejną ciążę pełną stresu przerażał mnie. Mąż w końcu namówił.
W piątek robiłam bete, wynik 159 (stresuje sie, bo jakiś niski poziom) dziś powtarzałam. Na wynik czekam jak na szpilkach...
Daj znać jak będzie wynik z bety
 
Ja juz normalnie mam okres. Idę do lekarza tylko po potwierdzenie tego co juz wiem
Trzymajcie się dziewczyny
 
Po wizycie. Nic nie widzi w macicy a powinno byc juz widać. Powiedziała, że krwi nie jest dużo, mam za to dużo śluzówki w macicy. Zrobila mi bete, jutro będę wiedziec
 
reklama
Do góry