reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Moj synek nie domaga sie picia w nocy. Czy 6h lub 7h przerwa w karmieniu będzie okej? Zawsze mu wciskam po 5h, ale wypila 60ml a wypluwa smoczek, denerwuje się, woli spać... Czy mogę z czystym sumieniem zrobic przerwe 6-7h?
Ma dokładnie 5 i pół miesiąca
 
Moj synek nie domaga sie picia w nocy. Czy 6h lub 7h przerwa w karmieniu będzie okej? Zawsze mu wciskam po 5h, ale wypila 60ml a wypluwa smoczek, denerwuje się, woli spać... Czy mogę z czystym sumieniem zrobic przerwe 6-7h?
Ma dokładnie 5 i pół miesiąca
U nas Mała budzi się sama, już jej nie wybudzam..zdarza się że prześpi nawet 9 h bez jedzonka.. teraz mleka idzie różnie,gdyż Mała nie chce jeść.. a jest tak bardzo niespokojna, że już nie mam na nią pomyslu
 
Moj synek nie domaga sie picia w nocy. Czy 6h lub 7h przerwa w karmieniu będzie okej? Zawsze mu wciskam po 5h, ale wypila 60ml a wypluwa smoczek, denerwuje się, woli spać... Czy mogę z czystym sumieniem zrobic przerwe 6-7h?
Ma dokładnie 5 i pół miesiąca
Pewnie ze może spać, nie wybudzaj go😉
Mój budzi się wypije różnie 100-140.
Ogolnie znowu piję mało, ciężko mi jest go nakarmić w dzień . Teraz chyba góra idzie bo czerwone spuchnięte nie wiem czy dlatego nie chce pić hmm ale wodę piję bez problemu.
Mleka u nas małe ilości, licząc razem z kaszka to 500-600.
A zjada obecnie tak ok. 700-750 ml
 
Pewnie ze może spać, nie wybudzaj go😉
Mój budzi się wypije różnie 100-140.
Ogolnie znowu piję mało, ciężko mi jest go nakarmić w dzień . Teraz chyba góra idzie bo czerwone spuchnięte nie wiem czy dlatego nie chce pić hmm ale wodę piję bez problemu.
Mleka u nas małe ilości, licząc razem z kaszka to 500-600.
No u nas ostatnie dni to porażka.. jeść nie,spać nie, na dworze też nie . Ciągle płacz i wkładanie wszystkiego do buzi ..jak wstanie o 6 to do 20 marudzi..
 
reklama
Do góry