reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja nie karmie piersią ale mój mały je jedynie chlebek z białym serkiem typu almette, serki itp.
Jakoś nie skupiam się na tych wszystkich wytycznych co powinien a czego nie.
Je na co ma ochotę.

Mam w rodzinie bliźniaki które też mają roczek i od 10mz piją mannę na mleku kartonowym. Żyją mają się świetnie 😉
U nas fakt czystego mleka jeszcze nie było ale serki owszem... Ale tak jak piszesz- moja chrzesniaczka od 8 mca manna na mleku i nic a nic jej nie było. Ja się boje troszeczkę.. ale spróbujemy i mleko.. U nas co do.jedzenia- a gdzie się obróci to wszystko do buzi... Cytryna,miód a bez znaczenia.. oby tylko coś się jadło😁
 
reklama
Jak wszystko smakuje to czemu nue.

Mój uwielbia ziemniaki z sosem 🤭zjada porcje starszych sióstr 😉

Szczepienie nas ominęło hmmm i nie zapowiada się na szybką zmianę terminu.
Otrzymaliśmy od pulmonologa zaswiadczenie o odroczeniu szczepienia póki nie zniknom szmery w oskrzelach. Jeny tyle się już to ciągnie i nadal nie jest dobrze. Teraz kolejne leczenie oby przyniosło skutek..

A u was jak tam kiedy kuj kuj?
 
Jak wszystko smakuje to czemu nue.

Mój uwielbia ziemniaki z sosem 🤭zjada porcje starszych sióstr 😉

Szczepienie nas ominęło hmmm i nie zapowiada się na szybką zmianę terminu.
Otrzymaliśmy od pulmonologa zaswiadczenie o odroczeniu szczepienia póki nie zniknom szmery w oskrzelach. Jeny tyle się już to ciągnie i nadal nie jest dobrze. Teraz kolejne leczenie oby przyniosło skutek..

A u was jak tam kiedy kuj kuj?
My dopiero w połowie lutego.. u nas to wszystko smakuje.. 🙈🙈
A jak z chodzeniem?
 
Moja córeczka też już ładnie chodzi🙂 a powiedzcie mi dziewczyny często pojawia się u was w obiadkach marchewka? Bo u nas bardzo często i tak się zastanawiam żeby nie przedobrzyć z tą marchwią
 
U nas też marchew i jakoś nie przyszło mi do głowy żeby czymś ja zastępować, to nie są jakieś mega ilości które by mogły obciążać bodajrze wątrobę.
Co innego sok Marchewkowy w dużych ilościach.
Spokojnie mamusie wyluzujcie😋
 
reklama
U nas też marchew i jakoś nie przyszło mi do głowy żeby czymś ja zastępować, to nie są jakieś mega ilości które by mogły obciążać bodajrze wątrobę.
Co innego sok Marchewkowy w dużych ilościach.
Spokojnie mamusie wyluzujcie😋
Mam znajomą która nie dość że ciągle marchew to ciągle sok z marchwi.. no syn żółty jak chinczyk😁😁
Ale bez marchewki w obiedzie to już nie to samo😉
 
Do góry