reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Oj ci powiem ze chyba żadnych. Ale zawsze mówiono nam żeby jak naj mniej odciągać psikac woda morska, inhalować.

Od kad mały był non stop leczony to nos był ciągle zawalony.
I po pobycie w szpitalu dowiedzieliśmy się żeby absolutnie nie odciągać odciągaczem pod odkurzacz! Laryngolodzy go wręcz zabraniają ponieważ podrażnia i podrażnia co za tym idzie namnażanie wydzieliny. Teraz do tego się stosuję i jedynie używaliśmy sopelek gdy jest konieczność.
O dobrze wiedzieć.. woda morska to u nas standard od maleńkości.. czyli- musimy to jakoś przeczekać.. o tyle że nic więcej nie dolega.. no może mniej mleka je bo nie bardzo jej to wychodzi..
 
reklama
Co do karmienia mlekikem moja juz nie pije wcale. TV pozwalam jej ogfladac rano. Ona wstaje o 6, ja rzucam ja w kojec, na netflixie oglada 2 h peppe, zasypia ja wstaje o 9 dziecko jeszcze sobie dosypia a pozniej juz staram sie unikac tv :)
 
reklama
Do góry