reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej dziewczyny :)
Ja tez sie wybieram na Nifty ale w przyszlym tyg bo teraz nie dam rady czasowo nigdzie jechac :(
Z racji wieku mam skierowanie na prenatalne ale i tak nie bede brała do siebie wynikow bo wiem ze mogą być przeklamane. A dzis idze na normalne usg Gratuluje :D super [emoji7]
Myślisz, że prenatalne nie są wiarygodne?? Ja mam termin badań na 1 lipca....I stres przeogromny....
 
reklama
Witam Was Drogie przyszłe Mamusie.

Właśnie jestem po wizycie u ginekologa.
Dzidzia niecale 2 cm.
Ostatnie 2 tyg delikatnie plamiłam.
Dzisiaj okazało się że łożysko troche odklejone przez krwiaka.
Zalecenia jak do tej pory duphaston luteina i oszczędny tryb życia.
Załączam zdjecie.
Jest mi tak smutno.
Czy mam się obawiać najgorszego :(

13 dni różnicy między zdjątkami
 

Załączniki

  • 20190619_170619.jpg
    20190619_170619.jpg
    446,9 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnia edycja:
Witam Was Drogie przyszłe Mamusie.

Właśnie jestem po wizycie u ginekologa.
Dzidzia niecale 2 cm.
Ostatnie 2 tyg delikatnie plamiłam.
Dzisiaj okazało się że łożysko troche odklejone przez krwiaka.
Zalecenia jak do tej pory duphaston luteina i oszczędny tryb życia.
Załączam zdjecie.
Jest mi tak smutno.
Czy mam się obawiać najgorszego :(
Oszczedzaj się i duzo odpoczywaj. Bedzie dobrze. Jak czytalam o krwiaczkach, bo sama plamie dosyc obficie i dwa razy doslownie lala sie ze mnie krew to praktycznie kazda kobietka pisala, ze w ich przypadku krwiaczek sie wchłania. W moim przypadku okazalo sie, ze zrobila mi sie nadzerka, a wczesniej tez sie bardzo stresowalam. Wszystko bedzie dobrze. Glowa do gory [emoji8]
 
Nie, ale trzeba się pilnować:) ja we wcześniejszej ciąży ktora poroniłam miałam taki władnie cukier jak Ty, lekarz opisał to ze do dalszej diagnostyki ale mówił ze póki nie przekracza normy to jest ok ale trzeba zwracać uwagę jednak na to co sie je :) myślę ze możesz byc spokojna póki co
Ja mam właśnie tez odebralam wyniki i mam glukoze 5.52 przy normie 5.5 i troche sie zestresowalam ;/ Dziwne w ogóle bo od początku odrzuca mnie od słodkiego.. Nigdy nie mialam problemu z cukrem
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję :) Dziś też miałam u gin wynik TSH, wyszło 1,94. Miesiąc temu miałam 2,2, więc trochę spadło. Przez miesiąc brałam na zmianę Letrox 150 i 125, a teraz mam brać codziennie Letrox 150.
Cholerka to teraz patrząc to jakby mi za mało kazali brać ..bierzesz 2 x więcej ,a wyniki miałam gorsze. U mnie na początku 3,4 .. 2 badanie 3,2.
 
reklama
Do góry