reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dokladnie :)
Ja czekam na potwierdzenie płci z krwi. Bede miala tego samego dnia co usg. Zobaczymy porownamy [emoji4][emoji4][emoji4]
Mi lekarz na prenatalnych powiedział ze dziewczynka i wlasnie na podstawie ze jest rownoległe położenie . Powiedział ze chłopcy mają zadarte do góry :) zobaczymy czy się potwierdzi na kolejnej wizycie 19 lipca
 
reklama
Hej dawno mnie nie było. Ja już po prenatalnych wszystko ok. Ale nic mi nie dał na papierze. Tylko pomierzyl, wpisał statystyki z testu papa. Powiedział co i jak i tyle.

Kupujecie już wózek i wyprawkę po maku? U mnie 13 +5 tc
 
A kiedy miałaś ostatnią miesiączke? Ja mam termin według OM na 29.01 a według USG NA 25.01 :-) obecnie jestem 10+4, w sobotę wizyta:-)
Ostatnią miesiączkę miałam 22 kwietnia. I pierwszy termin porodu na 29 stycznia. A teraz według usg na 23 stycznia. Mam 10+4 teraz w piątek i dzieciak mierzył wczoraj 4,12 cm :D
Ale zmieniłam Luteinę dopoch. na pod język i mam znowu plamienia. Jutro dzwonię do giny co tu robić :sad:
 
reklama
Ostatnią miesiączkę miałam 22 kwietnia. I pierwszy termin porodu na 29 stycznia. A teraz według usg na 23 stycznia. Mam 10+4 teraz w piątek i dzieciak mierzył wczoraj 4,12 cm :D
Ale zmieniłam Luteinę dopoch. na pod język i mam znowu plamienia. Jutro dzwonię do giny co tu robić :sad:
Też miałam ostatnią miesiączke 22.04, termin na 29.01 a według USG NA 25.01. Masz zdjęcie z ostatniej wizyty ? Ja idę dopiero jutro na wizytę i już się martwię czy wszystko dobrze. A skąd te plamienia ? Masz może krwiaka ?
 
Do góry