reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dzien dobry mile Panie :)
Mi sie udało przespac jakies 5 - 6 h !!!
Nie na raz oczywiscie, 4 razy sie obudzilam na siusiu :p
Wiecej poduszek podlozylam pod kregoslup/glowe, spalam w pozycji pol-siedzącej na plecach... Korciło strasznie by spac na lewym/prawym boku, ale wygrala chęć zatopienia sie we snie i by zapomniec o całym świecie haha
Wskoczylam przed sniadaniem na wage, 2 kilo na plusie od ostatniej wizyty. 9 kg od początku ciąży.
Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty, mam nadzieję ze i u mnie bedzie w porządku.
Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Ja wizytę miałam wczoraj. Za mało wody pije i muszę pilnować aby wlać w siebie min. 2,5 l dziennie. Poza tym przepisała mi tardyferon 1 x dziennie. Bierze któraś? Zaczęłam się martwić bo od miesiąca nie przytulam ani kg ale od początku ciazy 10 kg wiec powiedziała ze jest ok. Mam zapisać się na usg III trymestru między 28-32 tc. Tez w tych terminach robicie? Czytałam, ze między 30-36 niektórzy zlecają
Ja biorę tardyferon 2 razy dziennie. USG III trymestru mam w poniedziałek, będę wtedy w 29t6d. A wody to ja pije tyle co nic... :/ ale na szczęście jakimś cudem wody płodowe zawsze w porządku
 
Ja biorę tardyferon 2 razy dziennie. USG III trymestru mam w poniedziałek, będę wtedy w 29t6d. A wody to ja pije tyle co nic... :/ ale na szczęście jakimś cudem wody płodowe zawsze w porządku
Ja też pije tyle co nic. W ciągu dnia kawa, herbata i trochę wody. Też mam wody ok. Chyba że coś po dzisiejszej wizycie się zmieni
 
Ja wizytę miałam wczoraj. Za mało wody pije i muszę pilnować aby wlać w siebie min. 2,5 l dziennie. Poza tym przepisała mi tardyferon 1 x dziennie. Bierze któraś? Zaczęłam się martwić bo od miesiąca nie przytulam ani kg ale od początku ciazy 10 kg wiec powiedziała ze jest ok. Mam zapisać się na usg III trymestru między 28-32 tc. Tez w tych terminach robicie? Czytałam, ze między 30-36 niektórzy zlecają
[GROUP=][/GROUP]Ja miałam w 30 tygodniu:)
 
reklama
Ja już po diabetologu. Tak jak myślałam wróciłam niestety zaopatrzona w insulinę... :( Mam brać przed snem i przed śniadaniem. Mam nadzieję że się przełamę i wbiję sobie tą igłę... Jak nie to mój mąż będzie mnie dźgał ;)
[/QUOTE A jakie miałaś cukry ze skończyło się insuliną? Ja na razie sama dieta.
 
Do góry