reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Na poczatku liczyłam na to, że obędzie sie bez sadu, ale trafiliśmy na rasowego oszusta niestety.... Kilkanaście tysięcy piechota nie chodzi. Sprawa wydaje sie wygrana, ale nie wiem jak to jest ze sciagalnoscia długów od takich oszustów jak sie za granica ukrywają..

Oby tylko nie za wczesnie :) no i ja sie nie pisze, bardzo liczę na to ze do stycznia dotrwam w dwupaku ;)
Ja mam nadzieję do 10.01 przenosić ;)
 
Dobranoc Tobie :p w sumie innym też. Dom zamknięty, żeby mnie jakiś seryjny morderca nie pożarł. Dziś mgła, a nie mąż ma nockę.
Wiecie że nasza grupa była wyświetlana 350 tysięcy razy :>
A to nie jest tak, ze za każdym razem jak my wchodzimy i wychodzimy to sie liczy? :p bo tak to same pewnie każdego dni po kilkanascie jak ni kilkadziesiąt wejść nabijamy :p
Wczoraj wieczorem pierwszy raz od kilku dni wypilam kawę (nie to że ograniczalsm celowo, tylko po prostu sie skończyłam i zapomnialam kupić, uzależniona nie jestem, ma zwcale nie pije, to bylo bez) i nie wiem czy przez to, ale Sara tak szalała że masakra, myślałam że mi dziure w brzuchu przebije :p
 
Dzis w Krakowie pogoda cudo. Az pojde sie przejść na pole. A oto Kleor, on nie wychodzi xD
 

Załączniki

  • 20191025_083438.jpg
    20191025_083438.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 86
Mam dziwne uczucie jak bym miała jakiegoś aliena w przełyku? Tak mi jeździ między plucami i trudno mi się nabiera powietrza ale to chyba od przejedzenia :D no to mamy nabite wyświetleń wolałabym żebyśmy samie siebie czytały żeby nikt obcy tego nie czytał jak to ktoś tu trafnie ujął jesteśmy jak postacie literackie ;D
Od dziś miałam iść na dietę bezcukrowa, właśnie wcinam 9tą z kolei rurkę z kremem..
 
reklama
Do góry