reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Tak, na noc idzie spać ... 18-19 to jej godziny spania
Noo 19 spoko ale 18 to na prawdę wcześnie. A śpi ci do???
Mój idzie do mycia o 19 więc przed 20 po 20 śpi już zależy ile zasypianie mu zajmuje.

Spał. I super bo do 7 - 8 ale od 2dni wstaje o 6. Nie wiem co mu się przestawiło, pewno wyczuł spr że 1kl wraca do szkoły i przyzwyczaja już mnie do wstawania do siostry😂😂
 
Noo 19 spoko ale 18 to na prawdę wcześnie. A śpi ci do???
Mój idzie do mycia o 19 więc przed 20 po 20 śpi już zależy ile zasypianie mu zajmuje.

Spał. I super bo do 7 - 8 ale od 2dni wstaje o 6. Nie wiem co mu się przestawiło, pewno wyczuł spr że 1kl wraca do szkoły i przyzwyczaja już mnie do wstawania do siostry😂😂
Jeżeli w dzień śpi mało to o 17 już muszę ją szybko myć bo płacz straszny.. a zależy.. bywa że w nocy jak wstanie na mleko to po łóżeczku jeszcze trochę się przewraca ale jest dzień że nie . Dziś np wstała o 7.00 ale bywają dni że o 6.30 już nie śpi. Ale nie ma jakoś większych problemów
 
Jak dawno mnie nie było ojeju a to już prawie rok. Moja od 21 grudnia zaczęła stawiać kroczki i już prawie biega, 9 ząbków na stanie ostatnio trzonowy wyszedł. Dala mi ta przyjemność, że w końcu sama zasypia i przesypia całe noce i je już w sumie to co my. Mówi mama tata baba dziadzia papa i mniam mniam
 
Jak dawno mnie nie było ojeju a to już prawie rok. Moja od 21 grudnia zaczęła stawiać kroczki i już prawie biega, 9 ząbków na stanie ostatnio trzonowy wyszedł. Dala mi ta przyjemność, że w końcu sama zasypia i przesypia całe noce i je już w sumie to co my. Mówi mama tata baba dziadzia papa i mniam mniam
No to moja tylko tata,mama jak się pomyli😉 zębów mamy 6 + coś się dzieje bo już prawie dwójkę na dole widać.. jemy to co mama da czyli też wprowadzamy normalne obiady.. i stawiamy po woli pierwsze kroki. Z dnia na dzień jest ich więcej.. spanie .. no tu temat rzeka.. wieczorami uczymy się by sama zasypiała ale a dzień nie idzie tak łatwo..
 
Dziewczyny, które jeszcze karmią piersią- dajecie juz do picia mleko krowie? Czy tylko posilki na mleku krowim- kaszki, płatki owsiane, jogurty, ser bialy- jak często?
 
reklama
Dziewczyny, które jeszcze karmią piersią- dajecie juz do picia mleko krowie? Czy tylko posilki na mleku krowim- kaszki, płatki owsiane, jogurty, ser bialy- jak często?
Ja nie karmie piersią ale mój mały je jedynie chlebek z białym serkiem typu almette, serki itp.
Jakoś nie skupiam się na tych wszystkich wytycznych co powinien a czego nie.
Je na co ma ochotę.

Mam w rodzinie bliźniaki które też mają roczek i od 10mz piją mannę na mleku kartonowym. Żyją mają się świetnie 😉
 
Do góry