reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

No powiem Wam, że nie jest łatwo... czuje się w tej ciąży jak kupa 😕 dzisiaj wymiotowałam dwa razy, a mdłości mnie meczą od rana do wieczora 🤦🏼‍♀️
Z córką miałam tak, ze przez jakieś dwa tyg mnie mdlilo, a później mdłości minęły, ale zaczęły się wymioty. wymiotowałam rano, za to cały dzień później było dobrze. A teraz mam wyjęty z życia cały dzień...
Młoda złapała zapalenie krtani i jak na złość tak długo ją trzyma, jak zaczęła przedszkole to dla mnie było zbawieniem te kilka godzin, a teraz już drugi tydzień w domu. Ona jeszcze jest taka, ze niczym się sama nie zajmie, a jak wyjdę do łazienki to leży pod drzwiami i jojczy 🤦🏼‍♀️
Wyżalilam się 🙈 ja podziwiam te, które mają więcej niż jedno takie małe, bo aż się boje pomyśleć co mnie czeka 😂
O jaaa, współczuje. Ja miałam tak naprawdę 3 tygodnie wyjęte z życia. Jak tylko otwierałam oczy to od razu mdłości. Teraz już odrobine lepiej, chociaż tez są. Ale nie takie 24/7. Ja już byłam u skraju wytrzymałości psychicznej 😂🤦‍♀️
 
reklama
A dostalas od nich maila co trzeba zrobić przed pierwsza wizyta? Bo ja się rejestrowalam w poniedzialek, ale nie dostałam jeszcze nic. Wolałabym wcześniej mieć tą wizytę niż w lipcu, ale nie wiem czy nie trzeba jakis badań zrobić
Nic właśnie nie dostałam! A rejestrowalam się bardzo dawno.
znalazlam na miejscu diabetolog która nie odstawi mi metforminy i to z pakietu medycznego z pracy, dlatego rezygnuje.
 
Mój pasierb też jest najmądrzejszy na świecie, mimo że ma 10 lat...
Jest strasznie absorbujący, i zazdrosny o wszystko, nie wiem jak to będzie, jak na świat przyjdzie nasze dzidzi. 🙊🙈🙉
Po prostu dasz radę... Też jesteśmy rodziną ,,potworkową". Dzieciaki mojego partnera mają 13 i 17 lat. Przeżyłam już z nimi nie jeden meksyk
Czasami łzy się lały i to zawsze moje ale zagryzam zęby i do przodu.... Co mnie nie zabije to wzmocni, choc prawdą jest ze dziś solidniej bym się zastanowiła nad związkiem z facetem który ma dzieci. Na powodzenie takiego przedsięwzięcia ma wpływ mnóstwo czynników
 
Z oddzielną głowicą, na kabelku[emoji16]. Wrzucalam kiedyś screena jaki miałam w poprzedniej ciąży. Teraz wygląda tak samo, tylko bez ekranu [emoji846] z córką też wyłapałam szybko, chyba w 9 tygodniu.
Za granicą nie ma tylu usg (u mnie tylko jedno w 18 tyg[emoji2356]), więc przyda się detektor[emoji846]
Ooo... A co to za detektora, że tak szybko wyłapał?
 
Taki miałam w poprzedniej. Teraz bez ekranu[emoji846]
Ooo... A co to za detektora, że tak szybko wyłapał?
Screenshot_20210611-165842_Samsung%20Internet.jpeg
 
bierz Apap, ja wczoraj jak praktycznie umierałam z bólu głowy, naprawdę aż płakałam... wzięłam jedną i mi po 30/40minutach na jakiś czas pomogła. Później wróciło i dziś tez ćmi ale póki nie płacze to nie biorę 🙉
Weź nie ma co aż tak się męczyć..ja wczoraj też brałam na ból głowy
 
reklama
Do góry