reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Z seriali na Netflixie polecam "Dom z Papieru" jeśli któraś jeszcze nie widziała, niedługo będzie kolejny sezon 🙈 "Uwięzione" też spoko. Wtedy macie oglądania na kilkanaście dni 😁
Mój mąż jak zaczął go oglądać to tak go wciągnęło że zaczynał oglądać o 21 a kończył …. Nie wiem kiedy , bo jak wychodziłam na 7 do pracy to nadal oglądał 🙈
 
Ja też jestem chętna, może mało pisze, ze staram się nadrabiać wszystko. Ostatnio trochę ciężko, bo od dwóch tyg siedzę z chorą 2,5 latką w domu, a moje mdłości i wymioty nie pomagają w niczym 😭 marzę żeby wróciła do przedszkola w poniedziałek 🙏🏻
Jesteś na liście, wyhaczyłam Cię w postach 😁
 
racja! Przepraszam, jakoś Cię pominęliśmy a pamietam 💜 trzymaj się, nie mogę sobie wyobrazić tego co bym mogła zrobić przy dziecku teraz :o jak ja większość leżę i siedzę 😔
Bardzo Was dziewczyny z dzieckiem/dziećmi podziwiam ☺️
No powiem Wam, że nie jest łatwo... czuje się w tej ciąży jak kupa 😕 dzisiaj wymiotowałam dwa razy, a mdłości mnie meczą od rana do wieczora 🤦🏼‍♀️
Z córką miałam tak, ze przez jakieś dwa tyg mnie mdlilo, a później mdłości minęły, ale zaczęły się wymioty. wymiotowałam rano, za to cały dzień później było dobrze. A teraz mam wyjęty z życia cały dzień...
Młoda złapała zapalenie krtani i jak na złość tak długo ją trzyma, jak zaczęła przedszkole to dla mnie było zbawieniem te kilka godzin, a teraz już drugi tydzień w domu. Ona jeszcze jest taka, ze niczym się sama nie zajmie, a jak wyjdę do łazienki to leży pod drzwiami i jojczy 🤦🏼‍♀️
Wyżalilam się 🙈 ja podziwiam te, które mają więcej niż jedno takie małe, bo aż się boje pomyśleć co mnie czeka 😂
 
No powiem Wam, że nie jest łatwo... czuje się w tej ciąży jak kupa 😕 dzisiaj wymiotowałam dwa razy, a mdłości mnie meczą od rana do wieczora 🤦🏼‍♀️
Z córką miałam tak, ze przez jakieś dwa tyg mnie mdlilo, a później mdłości minęły, ale zaczęły się wymioty. wymiotowałam rano, za to cały dzień później było dobrze. A teraz mam wyjęty z życia cały dzień...
Młoda złapała zapalenie krtani i jak na złość tak długo ją trzyma, jak zaczęła przedszkole to dla mnie było zbawieniem te kilka godzin, a teraz już drugi tydzień w domu. Ona jeszcze jest taka, ze niczym się sama nie zajmie, a jak wyjdę do łazienki to leży pod drzwiami i jojczy 🤦🏼‍♀️
Wyżalilam się 🙈 ja podziwiam te, które mają więcej niż jedno takie małe, bo aż się boje pomyśleć co mnie czeka 😂
Ja to podziwiam... naprawdę. Bo ogarnąć dziecko dom i jeszcze zle samopoczucie to wyczyn. Ja nie mam dzieci, ale przez te mdłości , brak siły to czuje się sama jak dziecko.🤣 nie jestem w stanie obiadu ugotować bo wszystko mi śmierdzi🤣 stary jeszcze troche a zażąda rozwodu 😁😆
 
No to ja mam w domu taki mały cyrk 🤪 Moja dwunastolatka pyszczy aż uszy bolą, ale przecież zjadła wszystkie rozumy a ja po prostu nic nie rozumiem. A młodsza (21 mcy) obecnie odzwyczaja się od smoczka, więc wieczorami drze się jakby ją kto ogniem przypalał. Jakby nie wystarczył fakt że jest już na codzień dość absorbującym dzieckiem.
Bywa cholernie ciężko ale za nic w świecie bym tych mordek nie oddała
 
Dobra dziewczyny pytanie z innej beczki może kokarzycie jakieś fajne miejsce nad jeziorem czy coś na kilkudniowe wakacje z dziećmi? Nad morze nie dam rady wysiedziec tyle w aucie... Jestem z samego południa polski, także myślę że może do 4h jazdy... Może gdzieś bylyscie w poprzednich latach i macie coś do polecenia?
A np Gródek nad Dunajcem lub Krościenko? Też jestem z południa :)
 
No to ja mam w domu taki mały cyrk 🤪 Moja dwunastolatka pyszczy aż uszy bolą, ale przecież zjadła wszystkie rozumy a ja po prostu nic nie rozumiem. A młodsza (21 mcy) obecnie odzwyczaja się od smoczka, więc wieczorami drze się jakby ją kto ogniem przypalał. Jakby nie wystarczył fakt że jest już na codzień dość absorbującym dzieckiem.
Bywa cholernie ciężko ale za nic w świecie bym tych mordek nie oddała
Mój pasierb też jest najmądrzejszy na świecie, mimo że ma 10 lat...
Jest strasznie absorbujący, i zazdrosny o wszystko, nie wiem jak to będzie, jak na świat przyjdzie nasze dzidzi. 🙊🙈🙉
 
reklama
No to ja mam w domu taki mały cyrk 🤪 Moja dwunastolatka pyszczy aż uszy bolą, ale przecież zjadła wszystkie rozumy a ja po prostu nic nie rozumiem. A młodsza (21 mcy) obecnie odzwyczaja się od smoczka, więc wieczorami drze się jakby ją kto ogniem przypalał. Jakby nie wystarczył fakt że jest już na codzień dość absorbującym dzieckiem.
Bywa cholernie ciężko ale za nic w świecie bym tych mordek nie oddała
Podziwiam i życzę powodzenia w tej codzienności :)
 
Do góry