reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Kochana wiem coś na ten temat, mnie głowa boli od dwóch tygodni.
Co do badań, ja będę robiła w środę, i wydam na zestaw badań ciążowych 520zl więc też będę szczęśliwa. 😂😂
Zaczynam jeszcze bardziej doceniać pakiet medyczny z pracy jak słyszę te ceny... 😮 Co jest w takim pakiecie? Takie "zwykłe" badania, które są zalecane czy np. też pod prenatalne już?
 
reklama
Zaczynam jeszcze bardziej doceniać pakiet medyczny z pracy jak słyszę te ceny... 😮 Co jest w takim pakiecie? Takie "zwykłe" badania, które są zalecane czy np. też pod prenatalne już?
Ja mam medicovera od męża z pracy. Place 75 zł miesięcznie, ale wszystkie badania mam w cenie. Prenatalne też. Więc teraz widzę że warto było.
 
Synek w pkolu A ja dziś mam dobry dzień bo zatoki odpuszczają i spałam w nocy ♡

Mam tylko nadzieję że nie zaszkodziłam apapem maluszkowi :( ale brałam już w ostateczności jak ból nie pozwalał mi spać. Inhalacje pomagają bo zaczynam wykasływać to wszystko ufff
U mnie dziś 9+1 I w pon wizyta
Super❣️U mnie też już naszczescie lepiej:)i tak samo jak Ty mam nadzieję że Apap nie zaszkodzi okruszkowi..ja mam wizytę w środę obu wszystko było ok❣️
 
Kochana wiem coś na ten temat, mnie głowa boli od dwóch tygodni.
Co do badań, ja będę robiła w środę, i wydam na zestaw badań ciążowych 520zl więc też będę szczęśliwa. 😂😂
2 tygodnie? Masakra, naprawdę współczuję. To jest przekichane. Łykasz też paracetamol, czy próbujesz wytrzymać? Ja zawsze mam taki opór przed połknięciem, ale czasem poprostu nie mogę wytrzymać.
 
Kaszki nie mam, ale jakieś 2 tygodnie temu skarżyłam się mężowi, że mi się przebarwienia nagle pojawiły, a nigdy problemów z cerą nie miałam. :/ I dużo syfów mi powychodziło, nie tylko na twarzy, ale też w różnych dziwnych miejscach. 😅


Ja też już mam swój brzuszek na etapie jakiegoś 4/5 miesiąca (i tak od roku 😂), ale to nic! Ja tam się cieszę, że nie będę go teraz musiała maskować, poczekam jeszcze z miesiąc, żeby było usprawiedliwienie (bo ja dopiero 7+2) i hulaj dusza, mogę wszystkie obcisłe rzeczy nosić. 🤣


Ojej, beznadziejnie, że tak się źle czujesz. :/ Z kłuciem totalnie rozumiem, fobii nie mam co prawda, ale u mnie jest ogromny problem, żeby najpierw znaleźć żyłę, a potem żeby coś z niej poleciało. 🙄 Dlatego też jak robię już jakiekolwiek badania to dorzucam do tego milion innych "przy okazji". 😄
Oj tak, mój mąż już mnie uświadomił, że teraz mam wymówkę, a zarazem maskownicę dla dzidzi. 🤣😂🤣😂
U mnie też jakoś jest 7+4tc więc jeszcze mam czas na brzuszek.
 
Ja mam medicovera od męża z pracy. Place 75 zł miesięcznie, ale wszystkie badania mam w cenie. Prenatalne też. Więc teraz widzę że warto było.
Właśnie ja też mam z pracy, też za 75 zł. 😄 Prenatalnych akurat nie mam, ale to nie problem. Raczej chodziło mi o to, co jest w tym pakiecie za 520 zł. ;)
 
Ja już po USG, niestety nie usłyszałam serduszka, Pan doktor potwierdził 6t, cała ciaza ma Ok. 1cm ale jak to określił „nie widać echa zarodka”. Nie wiem czy się nie pośpieszyłam z tymi powitaniami :( co prawda powoedział, że sytuacja jest dość dynamiczna i to może się szybko zmienić, niemniej na ten moment tak to wygląda. Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
Hej, ja miałam podobną sytuację. W maju poszłam na pierwsze usg w 6+O i lekarz potwierdził tylko pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Byłam przerażona, bo pierwszą ciąże straciłam bardzo wcześnie. Lekarz powiedział, żeby przyjść za 2 tyg, ale powiedziałam, ze wtedy biorę slub i wolalabym wiedziec wczesniej. Przyszlam po tygodniu i okazalo się, że jest juz zarodek z bijącym serduszkiem, a ciąża jest o 8 dni mlodsza niz z OM. Także głowa do góry, kiedy masz kolejną wizytę? ❤️
 
reklama
Hej . Ja tak zza krzaczka Was podczytuje termin wskazuje mi na 31 stycznia 🙃. Dziś 6+4 i mam bardzzOooo późno wizytę bo dopiero na 20:20 . Bardzo chciałabym usłyszeć już serduszko . Na pierwszym usg byłam 9 dni temu . Pęcherzyk miał 6mm a zarodek 1mm jak myślicie jest możliwość ze usłyszę serduszko dziś ? To moja druga ciąża , w tamtym roku przeszłam pozamaciczna 😞.
 
Do góry