reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ani nie straszcie ze masaż krocza aż tak moze wszystko przyspieszyć xD ja ostatnio tez u fizjo uroginekologicznej miałam robiony i zamierzałam właśnie w domu stosować, podobno pomaga żeby nie pęknąć czy czasem chroni przez rozcięciem .. hmmm
Nie chodzi o masaż krocza a o masaż szyjki. Spokojnie to co innego 😊
 
reklama
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było. Wczoraj wyszlam ze szpitala - zdjęli mi w piątek szewek ale ze nie było akcji to wczoraj wrocilam do domu. Ale we wtorek po świętach mam się już stawić niby na CC... chocisz wolałabym na styczeń jakby się samo nie zaczęło eh.

Tak jak Wy też mam skurcze parę razy dziennie. Nawet zgaga mi się pojawiła 2 dni temu hehe czasem pobolewa- tez liczę na to że do końca tygodnia nie urodzę:)
 
Ja też liczę na styczeń, generalnie mam termin na połówkę i raczej nic się nie przyspieszy, ale widzę że nie jestem sama, która woli jednak styczeń. Dziewczyny, w sumie dlaczego wolicie jednak po nowym roku?
W ogóle od wczoraj mała mi się tak przestawia w każdą stronę, że cały czas ją czuję. Nawet nie mam ochoty na jedzenie bo ten żołądek to chyba się skurczył.
 
Jak czytam to dużo z nas po świętach wizyta u lekarza i szpital 😅
Czemu styczeń? Dla dziecka chyba lepiej, a dla mnie, że sylwester jeszcze w domu 😅
Ja dzisiaj mam skurcze, ale słabsze niż wczoraj, więc do świąt raczej nie urodzę. Chyba, że jednak mała zaskoczy😂
 
Ja też liczę na styczeń, generalnie mam termin na połówkę i raczej nic się nie przyspieszy, ale widzę że nie jestem sama, która woli jednak styczeń. Dziewczyny, w sumie dlaczego wolicie jednak po nowym roku?
W ogóle od wczoraj mała mi się tak przestawia w każdą stronę, że cały czas ją czuję. Nawet nie mam ochoty na jedzenie bo ten żołądek to chyba się skurczył.
Styczeń wg mnie lepszy dla dziecka. Będzie jedno ze starszych a nie młodszych i do 5rz widać różnicę. Koleżanka urodziła w styczniu i mała zaczyna chodzić a ja mam mieć noworodka w domu i ten sam rocznik🤷 styczniowe dzieci są bardziej pewne siebie, zaradne i przebojowe... Podobno 😂
Po za tym nie my decydujemy 😅 śmieje się do rodziny że do sylwestra zaciskam nogi ale wiadomo jeśli dzieci będą gotowe to zacznie się poród ♥️ ważne aby zdrowe i silne 🥰
 
Byłam dzisiaj na ktg i wyszło zero skurczy 🤷 Położna powiedziała, że często bywa tak, że jak są zahamowane skurcze przy porodzie przedwczesnym, to potem musi być poród wywoływany 😳 zobaczymy czy coś się ruszy samo, czy będzie potrzebna kroplówka i czy zadziała...
 
Hej Dziewczyny! Widzę, że u Was „to prawie już” 😉. U mnie dopiero 35 tydz., jutro wizyta u lekarza. W związku z tym, że jesteście już pewnie przygotowane, a ja mam jeszcze ostatni ważny zakup, proszę powiedzcie jaki materac polecacie? Jest tego tyle..🙄 Z opinii na internecie: Dobranocka firmy Hilding. Ale mam takie wrażenie, że to „tylko” pianka. 😩
 
Hej Dziewczyny! Widzę, że u Was „to prawie już” 😉. U mnie dopiero 35 tydz., jutro wizyta u lekarza. W związku z tym, że jesteście już pewnie przygotowane, a ja mam jeszcze ostatni ważny zakup, proszę powiedzcie jaki materac polecacie? Jest tego tyle..🙄 Z opinii na internecie: Dobranocka firmy Hilding. Ale mam takie wrażenie, że to „tylko” pianka. 😩
Ja kupiłam piankowy. Zastanawiałam się nad kokos pianka, ale wyczytałam, że obecnie najlepszy to piankowy.
 
reklama
Hej Dziewczyny! Widzę, że u Was „to prawie już” 😉. U mnie dopiero 35 tydz., jutro wizyta u lekarza. W związku z tym, że jesteście już pewnie przygotowane, a ja mam jeszcze ostatni ważny zakup, proszę powiedzcie jaki materac polecacie? Jest tego tyle..🙄 Z opinii na internecie: Dobranocka firmy Hilding. Ale mam takie wrażenie, że to „tylko” pianka. 😩
Ja kupiłam dla pierwszego piankowy grubość 10cm. Teraz ściągnęłam pokrowiec, wrzuciłam do pralki i odwróciłam piankę. Jak dla mnie mega się sprawdził... I co najważniejsze zapłaciłam 50zl za nowy 😂
 
Do góry