reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Przepraszam dziewczyny za treść moich wiadomości tak odmiennych od waszych bardzo dobrych. Nie chcę wprowadzać tu zamieszania i grozy, w tak pięknym czaaie dla Was ale wiem też, ze warto dokończyć wątek bo wiele ktorych czytałam nie mialy zakończenia i trudno bylo poukładać swoje wątpliwości. Obiecuje, ze tylko dokończę co u mnie wynikło z calej sytuacji i na tym zakończę a Wy dbajcie o siebie.
Przepraszam, że się Wam tu wtrącam, chciałam tylko napisać, że zaglądam tutaj na bieżąco i jestem z Tobą kochana ❤️
 
Ja mam tak niemal od początku, ból momentami silny okresowy że muszę sobie pooddychać i przechodzi. Wszystko tam się rozciąga i widocznie nie każda kobieta tak samo to odczuwa ale to jest normalne :)
Ja mam to samo 4+5,jak mnie złapie to muszę się zatrzymać i pooddychać,żadnych plamien.Wizyta dopiero 27.05
 
Bede dawac znac...
Nie chodzę prywatnie bylam na nfz.
Beta ostatnia 1434 czy cos, nie ma spadku narazie, ani bolu ani krwawien. Jutro bedzie 7 tydz, takzs ja tez już 7 tyg chodzę prawdopodobnie z cp. Pewnie w tym jajniku okaze sie ta cp. Jutro z rana smigam do szpitala, niech mnie badaja i podejmują szybką decyzję. Będę was informować , dziekuje za wsparcie.
Jesteśmy z Tobą .
Ja robiłam prywatnie wizyty i usg i jak chcieli coś jeszcze zbadać to tez mnie lekarka do szpitala wysłała bo z ciąża było nie tak… jestem tego zdania ze jeden lekarz coś zauważy a inny przeoczy…
 
Hej o to super ❤️Póki co tylko piersi pobolewają raz mniej raz bardziej 😀czasami delikatnie pobolewa podbrzusze. A u Ciebie jakie dolegliwości?
Piersi także tkliwe,a skurcze podbrzusza kilka razy dziennie,raz mocniejsze raz słabsze,ale to chyba dla tego że macica się rozciąga.Wizyte mam 27.05,beta HCG robiłam dwa razy w 26dc 70.50 oraz w 28dc 285.58 i chyba już nie będę robić tylko poczekam do wizyty,a Ty?
 
Piersi także tkliwe,a skurcze podbrzusza kilka razy dziennie,raz mocniejsze raz słabsze,ale to chyba dla tego że macica się rozciąga.Wizyte mam 27.05,beta HCG robiłam dwa razy w 26dc 70.50 oraz w 28dc 285.58 i chyba już nie będę robić tylko poczekam do wizyty,a Ty?
Jestem trochę przerażona🙈 bo w styczniu miałam ciąże biochemiczną. Powtórzę betę w czwartek aby sprawdzić czy przyrosła. Wizytę mam 30.05 i chyba też już nie będę sprawdzać. Jedynie tsh muszę kontrolować bo mam hashimoto i biorę euthyrox ale dzisiejsze tsh 1,40 bałam się, że będzie znacznie wyższe.
 
reklama
Mnie dopada stres przed jutrzejszą wizyta... mam na 10, trzymajcie proszę kciuki :) to moja ostatnia wizyta w klinice, po niej mam przejść do swojego lekarza. Mam wybranego, chodzilam do niego podczas staran i mam do niego pelne zaufanie, jednak po in vitro bezpieczniej czuje się w klinice... ważne, żeby jutro wszystko było w porządku, zaczynam juz 8 tydzień :)
 
Do góry