reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
@Monusia ja dziś też 8+3 😉 I od mojej pierwszej ciąży mija już 12lat 😱

Pamiętacie jak pisałam, że objawów brak? Tak gdzieś od poniedziałku męczą mnie mdłości. Jak się zaczynają to koniecznie muszę coś zjeść żeby przeszły. Oczywiście jem małe porcje, żeby czasem wymiotów nie było. Ech ciąża... Piękny czas 🤪
Ja mam to samo! 6+4,jak nie zjem to okropnie mnie mdli i boli żołądek.Pomagają mi cukierki z Verbeny Imbir z cytryną.
 
@Monusia ja dziś też 8+3 😉 I od mojej pierwszej ciąży mija już 12lat 😱

Pamiętacie jak pisałam, że objawów brak? Tak gdzieś od poniedziałku męczą mnie mdłości. Jak się zaczynają to koniecznie muszę coś zjeść żeby przeszły. Oczywiście jem małe porcje, żeby czasem wymiotów nie było. Ech ciąża... Piękny czas 🤪
Właśnie mnie tak samo mdłości męczą przeważnie rano i jak dłuższy czas czegoś nie przegryze. A tak to praktycznie zero innych objawów.
 
Nie odzywam się do Was ostatnio, bo po tych wymiotach jestem wykończona. Od czwartku biorę leki przeciwwymiotne i jest o niebo lepiej, ale nadal nie jem prawie nic, bo czuje ciężkość na żołądku i brak apetytu.... schudłam już 3kg 🙈 Cały czas Was podczytuje i trzymam mocno za Was wszystkie kciuki ❤️ A ja odezwę się jak juz w miarę wstanę na nogi 🤞
 
Nie odzywam się do Was ostatnio, bo po tych wymiotach jestem wykończona. Od czwartku biorę leki przeciwwymiotne i jest o niebo lepiej, ale nadal nie jem prawie nic, bo czuje ciężkość na żołądku i brak apetytu.... schudłam już 3kg 🙈 Cały czas Was podczytuje i trzymam mocno za Was wszystkie kciuki ❤️ A ja odezwę się jak juz w miarę wstanę na nogi 🤞
Cieszę się ze wszystko ok :*
 
reklama
Moja Pani Doktór powiedziała że to normalne,zaleciła Asparagin lub Magne b6 forte.
Uf uf :) na razie jest to dla mnie jak najbardziej do wytrzymania, ale wiadomo głowa robi swoje..
Dopytam jeszcze swojego lekarza aczkolwiek mam już tyle lekow na starcie, ze każdy ewentualny kolejny przyprawia mnie o zawrót głowy ;) No ale dla dzidzi wszystko❤️
 
Do góry