reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja na początku sobie pomyślałam, że fajnie by było znów mieć dziewczynkę 😀 Ale ta ciąża jest zupełnie inna od pierwszej i w sumie zaczynam myśleć, ze może jednak to chłopak będzie 😀 Mąż od początku obstawia, ze chłopak ale co się dziwić jak już 1 córkę ma i z 3 babami ciężko by mu było wytrzymać 😂
Ja mam w domu dwóch chłopców, ciąże z nimi zupełnie inne, zachcianki ciążowe również. Z drugim synem czułam się bardziej na dziewczynkę.
 
Ja czuję, że będzie druga córa. Mąż też mówi, że jest pewien, że będzie miał w domu same baby. Nawet się już nie łudzi na syna. 😂 może to i nawet lepiej, bo będzie różnica 5,5 roku to chociaż by się dogadywały jak dziewczyna z dziewczyną. Ale co ma być to będzie. 😀
 
My też mamy już jedna córkę, ale mój mąż właśnie marzy o drugiej. Ja po cichu też bo między dziecmi będzie 8 lat różnicy więc jakby był chłopiec to myślę że totalnie by nie mieli że sobą kontaktu, ale w sumie mi to obojętne. Po 3 poronieniach to myślę tylko o tym żeby było zdrowe i nawet nie mam przeczuć co do płci.
Ja mam chłopców z różnica 6 lat. Dogadują się, ale też starszy ma już swoje sprawy. Ja natomiast mam siostrę starsza 2 lata i brata młodszego 7 lat i od zawsze lepiej się dogaduje z bratem.
 
Hej,
po wczorajszych zgłoszeniach przesyłam zaktualizowaną listę osób chętnych do wątku prywatnego.


@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87
@Caroline24
@Jaktomarta
@Marcepanka096
@Blueberry94
@Tynka_toja
@Jula19
@Moska1
@Niecierpliwa233
@Monusia
@Monmaj
@Ermengerda
@Elmirka91

Mam nadzieję, że dziewczyny, które wczoraj się ujawniły będą aktywnymi użytkowniczkami. :D
Tradycyjnie w przypadku braków na liście proszę o cytowanie tej wiadomości, będzie mi łatwiej. Wczoraj kilka osób zignorowało tą prośbę i tylko przypadkiem wpadło mi w oko, że też chciały się dopisać. :(

Słuchajcie, jest teraz długi weekend, będzie sporo czasu na forum. Może ustalimy sobie, że 20 czerwca zamykam tą listę i wysyłam prośbę o utworzenie wątku prywatnego?

I druga prośba przede wszystkim do osób z doświadczeniem babyboomforumowym :)- na niektórych wątkach są jakieś zasady, np propo udzielania się, albo przedstawiania itd. Macie jakieś propozycje? sugestie?


Hej,

również proszę o dołączenie, jeśli mogę :)
Piszecie o snach z dziećmi... Mi niedawno śniło się, że moja koleżanka, która ma już córeczkę, ale wiele lat stara się o kolejne dziecko i niestety każda ciąża kończy się stratą, że właśnie ona zaszła w ciążę i była taaaka szczęśliwa w tym śnie. Obudziłam się równie szczęśliwa i chciałam jej to powiedzieć, ale okazało się, że to ja jestem w ciąży. Do tej pory jej nie powiedziałam o sobie, bo wiem, że serce by jej pękło chociaż na pewno by się cieszyła. Powiedziałam jej tylko, że miałam piękny sen z nią, a po cichu kibicuję jej całym sercem.


Mi tez snil się chłopak jakis czas temu o niebieskich oczach.. a w rodzinie nikt takich nie ma 😂.
Ale u nas przewaga dziewczynek w rodzinach więc byłoby zaskoczenie z chłopcem 😜

Wiesz, że w takich wypadkach podejrzenie zawsze pada na sąsiada albo listonosza 😜
 
Hej,

również proszę o dołączenie, jeśli mogę :)
Piszecie o snach z dziećmi... Mi niedawno śniło się, że moja koleżanka, która ma już córeczkę, ale wiele lat stara się o kolejne dziecko i niestety każda ciąża kończy się stratą, że właśnie ona zaszła w ciążę i była taaaka szczęśliwa w tym śnie. Obudziłam się równie szczęśliwa i chciałam jej to powiedzieć, ale okazało się, że to ja jestem w ciąży. Do tej pory jej nie powiedziałam o sobie, bo wiem, że serce by jej pękło chociaż na pewno by się cieszyła. Powiedziałam jej tylko, że miałam piękny sen z nią, a po cichu kibicuję jej całym sercem.




Wiesz, że w takich wypadkach podejrzenie zawsze pada na sąsiada albo listonosza 😜
Mi się dzisiaj śniła moja najbliższa przyjaciółka, matka rocznej dziewczynki w 6 miesiącu ciąży z kolejnym dzieckiem i nie bardzo wiedziałam jak jej powiedzieć ze ja tez jestem :D
 
Hej,
po wczorajszych zgłoszeniach przesyłam zaktualizowaną listę osób chętnych do wątku prywatnego.


@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87
@Caroline24
@Jaktomarta
@Marcepanka096
@Blueberry94
@Tynka_toja
@Jula19
@Moska1
@Niecierpliwa233
@Monusia
@Monmaj
@Ermengerda
@Elmirka91

Mam nadzieję, że dziewczyny, które wczoraj się ujawniły będą aktywnymi użytkowniczkami. :D
Tradycyjnie w przypadku braków na liście proszę o cytowanie tej wiadomości, będzie mi łatwiej. Wczoraj kilka osób zignorowało tą prośbę i tylko przypadkiem wpadło mi w oko, że też chciały się dopisać. :(

Słuchajcie, jest teraz długi weekend, będzie sporo czasu na forum. Może ustalimy sobie, że 20 czerwca zamykam tą listę i wysyłam prośbę o utworzenie wątku prywatnego?

I druga prośba przede wszystkim do osób z doświadczeniem babyboomforumowym :)- na niektórych wątkach są jakieś zasady, np propo udzielania się, albo przedstawiania itd. Macie jakieś propozycje? sugestie?
Wątek prywatny mozemy załozyć same. Wydaje mi sie, ze bedzie to łatwiejsze do moderacji. Bo z lipcówkami 2021 wątek zakładała nam Ania i pomimo, ze jestem adminką tamtego wątku i uprawnienia moderatora to za kazdym razem aby kogoś dodać czy wyrzucić trzeba było Ani zawracać głowę.

Co do zasad prywatnego wątku to ja polecam ustalić zasade udzielania sie np. raz w tygodniu. Serio to przydatne bo potem ktos wpada po dwoch miesiącach i robi gównoburze. To tak z doswiadczenia wiem.
 
reklama
Hej,

również proszę o dołączenie, jeśli mogę :)
Piszecie o snach z dziećmi... Mi niedawno śniło się, że moja koleżanka, która ma już córeczkę, ale wiele lat stara się o kolejne dziecko i niestety każda ciąża kończy się stratą, że właśnie ona zaszła w ciążę i była taaaka szczęśliwa w tym śnie. Obudziłam się równie szczęśliwa i chciałam jej to powiedzieć, ale okazało się, że to ja jestem w ciąży. Do tej pory jej nie powiedziałam o sobie, bo wiem, że serce by jej pękło chociaż na pewno by się cieszyła. Powiedziałam jej tylko, że miałam piękny sen z nią, a po cichu kibicuję jej całym sercem.




Wiesz, że w takich wypadkach podejrzenie zawsze pada na sąsiada albo listonosza 😜
U mnie jest podobnie. Moja przyjaciółka stara się ponad 7 lat, my staraliśmy się 5 lat i same straty, ostatnia ciąża szczęśliwie zakończona 07.07.2020r. O tej ciąży jeszcze przyjaciółce nie powiedziałam, nie chce jej przykrości sprawiać, choć wiem, że by się ucieszyła. Niestety po urodzeniu synka usłyszałam przykre słowa, które powiedział jej mąż. Powiedział (po pijanemu, wiadomo wtedy człowiek prawdę mówi), że więcej do nas nie będzie przyjeżdżać, bo nasz mały jest taki słodki a im się nie udaje. Wie, przez co przeszliśmy. Może by tak nie bolały te słowa, gdyby nie to, że w ich otoczeniu przyszło jeszcze kilka innych maluchów, gdzie rodzice nie mieli takich przejść i tam bez problemu jeździł. 🤷‍♀️
 
Do góry