reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Witam 🙂 z chęcią do was dołączę. Ostatnia miesiączka 20.04. W poniedziałek wizyta u lekarza, trochę się stresuje, bo jedna ciążę poroniłam. W czasie kiedy powinnam dostać okres odczuwałam dość mocny ból piersi, który właściwie z dnia na dzień zaniknął. Miejsca sobie w domu znaleźć nie mogę ze stresu, nie wiem jak dotrwam do poniedziałku.
 
reklama
Witam 🙂 z chęcią do was dołączę. Ostatnia miesiączka 20.04. W poniedziałek wizyta u lekarza, trochę się stresuje, bo jedna ciążę poroniłam. W czasie kiedy powinnam dostać okres odczuwałam dość mocny ból piersi, który właściwie z dnia na dzień zaniknął. Miejsca sobie w domu znaleźć nie mogę ze stresu, nie wiem jak dotrwam do poniedziałku.
Witamy :) rozgość się :)
 
Witam 🙂 z chęcią do was dołączę. Ostatnia miesiączka 20.04. W poniedziałek wizyta u lekarza, trochę się stresuje, bo jedna ciążę poroniłam. W czasie kiedy powinnam dostać okres odczuwałam dość mocny ból piersi, który właściwie z dnia na dzień zaniknął. Miejsca sobie w domu znaleźć nie mogę ze stresu, nie wiem jak dotrwam do poniedziałku.
Witamy 😀 coraz nas więcej 😊
 
Dziewczyny czy wy też macie jedna pierś bardziej wrażliwsza niż druga? 😂 i czasami na zmianę jest
I czy też macie tak że nie możecie się napić? Cały czas czuję pragnienie, piję dużo wody mimo że mam po niej trochę ochotę zwymiotować ale no nie czuję się napita. Już próbowałam soki, herbaty, coca cole i chyba ta jedynie na chwilę dawała uczucie braku pragnienia 😂
 
Dziewczyny czy wy też macie jedna pierś bardziej wrażliwsza niż druga? 😂 i czasami na zmianę jest
I czy też macie tak że nie możecie się napić? Cały czas czuję pragnienie, piję dużo wody mimo że mam po niej trochę ochotę zwymiotować ale no nie czuję się napita. Już próbowałam soki, herbaty, coca cole i chyba ta jedynie na chwilę dawała uczucie braku pragnienia 😂
Ja ciągle popijam wodę lekkogazowaną
Na soki nie mogę patrzeć , herbata mnie odrzuca , coca cola też
Jeszcze na początku tygodnia piłam wodę z cytryną, liśćmi mięty i imbirem ale już mi zbrzydło
Dzisiaj piłam wodę lekkogazowaną i tak myślałam jaka pyszna 😉 ale dużo piję
Zwykła klasyczna woda mi nie smakuje
Może woda z cytryną i lodem ci pomoże ?
 
Witam 🙂 z chęcią do was dołączę. Ostatnia miesiączka 20.04. W poniedziałek wizyta u lekarza, trochę się stresuje, bo jedna ciążę poroniłam. W czasie kiedy powinnam dostać okres odczuwałam dość mocny ból piersi, który właściwie z dnia na dzień zaniknął. Miejsca sobie w domu znaleźć nie mogę ze stresu, nie wiem jak dotrwam do poniedziałku.
Witamy 😇
 
reklama
Do góry