reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Cześć dziewczyny, ja ostatnio mam jakieś kombo w domu. Czytam was i czytam ale nie mam kiedy napisać. Byłam z moją małą w niedzielę na tym koncercie oczywiście była zachwycona 😊 a po powrocie do domu temperatura 39 płacz krzyk. Byłam z nią wczoraj w przychodni zrobili crp ma jakiś stan zapalny i antybiotyk. Cała noc dziś płakała w dzień tylko do mamy. A ja już ledwo stoję na nogach. Ciągle mnie mdli jest mi niedobrze.

Jeśli chodzi o mój brzuch to jest wzdęty czuje się taka napompowana na buzi na brzuchu. Wczoraj bolała mnie wątroba już nie wiem co mam jeść 🤦‍♀️
Cieszę się z dobrych wieści dziewczyny ❤️❤️❤️
oj😔 dużo zdrówka dla małej.
Trzymam kciuki abyś lepiej się poczuła😘
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja ostatnio mam jakieś kombo w domu. Czytam was i czytam ale nie mam kiedy napisać. Byłam z moją małą w niedzielę na tym koncercie oczywiście była zachwycona 😊 a po powrocie do domu temperatura 39 płacz krzyk. Byłam z nią wczoraj w przychodni zrobili crp ma jakiś stan zapalny i antybiotyk. Cała noc dziś płakała w dzień tylko do mamy. A ja już ledwo stoję na nogach. Ciągle mnie mdli jest mi niedobrze.

Jeśli chodzi o mój brzuch to jest wzdęty czuje się taka napompowana na buzi na brzuchu. Wczoraj bolała mnie wątroba już nie wiem co mam jeść 🤦‍♀️
Cieszę się z dobrych wieści dziewczyny ❤️❤️❤️
ojjj bidulka, oby szybko doszła do siebie, żebyś mogła chociaż nockę przespać 🥺🥺🤞🤞🤞
 
Dziewczyny a jak Wasze poglądy nt zakresu prenatalnych? Planujecie wykonać podstawowy zakres czy będziecie może decydować się na np. NIFTY? Jakie macie z tym doświadczenia? 🙂 ja wstępnie umówiłam się na zakres podstawowych badań
Ja będę robić na 100% i to być może już w 10 tygodniu. Test NIPT jest w Norwegii bezplatny dla wszystkich kobiet 35+.Planuję tutaj około 10 tyg. iść do lekarza i wtedy wezmę skierowanie na test NIPT. Nie wyobrażam sobie inaczej.Po to jest ten test, żeby wszystko wiedzieć wcześniej. W Polsce kosztuje ok. 2 tys., ale też bym go zrobiła, gdybym mieszkała w Polsce.
 
Ja będę robić na 100% i to być może już w 10 tygodniu. Test NIPT jest w Norwegii bezplatny dla wszystkich kobiet 35+.Planuję tutaj około 10 tyg. iść do lekarza i wtedy wezmę skierowanie na test NIPT. Nie wyobrażam sobie inaczej.Po to jest ten test, żeby wszystko wiedzieć wcześniej. W Polsce kosztuje ok. 2 tys., ale też bym go zrobiła, gdybym mieszkała w Polsce.
Cześć, a czym one się różnią i czemu warto zrobić ten test premium z tego co widzę w Internecie ?
 
reklama
Dziewczyny, a czy Wy też tak się męczycie szybko? Jestem w 7 tyg a juz tak mi forma spadła, że jestem zaskoczona. Zwykły spacer mnie męczy, nawet wejście po schodach. Co będzie jak brzuch urośnie...
też tak mam, zawsze byłam aktywna, uprawiałam sport, biegałam, w domu ogarniałam
teraz mam chwilowy zakaz biegania i intensywnych treningów - mam wrażenie że wegetuję
nie mam na nic ochoty, nawet syf w domu mnie nie irytuje tylko się kładę i leżę
jak przychodzą mi siły staram się coś porobić, ogarnąć ale potem przychodzą większe mdłości :D
 
Do góry