Jesienny_lisc
Fanka BB :)
No wlasnie wiem. Jestem mega zadowolona. Ale Ci powiem, ze tych czarnych kupiłam wszystkie kolory bo tak samo mają gumkę tylko z tylu i będą się rozciągać , a wyglądają mega fajnie na ciele . Wczoraj je założyłam to koleżanki mnie pytały gdzie kupiłam bo fajneTe szare mam w kolorze beżowym, są boskie! Na brzuszek idealne! Dosłownie będą rosnąć z brzuchem bo są mega elastyczne
U nas dzisiaj znowu zapowiada się intensywny dzien. Zaraz wstajemy , pakujemy się , robimy kanapki i jedziemy na caly dzien nad jezioro z dzieciakami. Ja dzisiaj ledwo żyję więc biorę leżak, wielki kapelusz i zamierzam tam spac