Yolandelo
Fanka BB :)
Tak ja miałam, zaraz po połogu z pierwszym dzieckiemDziewczyny czy kiedykolwiek któraś z was miała wynik cytologi nieprawidłowy? W sensie nie tylko w ciąży ale ogólnie ?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Tak ja miałam, zaraz po połogu z pierwszym dzieckiemDziewczyny czy kiedykolwiek któraś z was miała wynik cytologi nieprawidłowy? W sensie nie tylko w ciąży ale ogólnie ?
Ja miałam rok temu. Po cytologii miałam kolposkopia I później elektrokonizację. Później było wszystko w porządku. To był skutek wirusa HPV.Dziewczyny czy kiedykolwiek któraś z was miała wynik cytologi nieprawidłowy? W sensie nie tylko w ciąży ale ogólnie ?