reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

reklama
hahahaha .... cudne jesteście :-D:-D:-D:-D:-D.

Matiego też mierzę pod ścianą... i muszę to zrobić bo z 2 m-ce chyba nie mierzyłam, a ważony to był chyba ostatni raz z 10 m-cy temu :-p:-D kiedyś w zimie jeszcze :tak:
 
Jestem w szoku :szok::szok: Emilka Skakaki jest prawie pół kilo cięższa od Filipka Eli a starsza jest o rok :szok::szok: To co tu się dziwić, że Natala jest taka lekka ;-) Po prostu to są zgrabne dziewczyny :tak::-D:-D I Nikuś Martuchy też. Oni dbają o linię :-D:-D:-D
 
ale mój Niko właśnie nie dba o linie i je dużo kalorycznych rzeczy:dry:

Elżbietka czym ty karmisz Fifcia??:-D:-p przeciez ty tez jetes szczupla wiec po kim on taki kawał chłopa??:confused::-D
 
Nie wytrzymam :-D
Emilka waży 11,400 i super wygląda, tak prawie.
Ale co Wam powiem ciekawego, kolega który mieszka w stanach ma córkę która za miesiąc skończy rok. Oboje z żoną są szczupli, a ta mała waży 13 kg :szok:
W szoku jestem. Nie wiem, czym ją karmią, bo nie mam bardzo z nimi kontaktu, wiem to od jego mamy.
 
moze typowym amerykanskim jedzonkiem:-D:-D;-)
ja tez ostatnio spotkalam sie z kumpela ktora mieszka za oceanem a jej synek ma 5 miesiecy i wazy 8 kilo:szok: ale pewnie jak zacznie chodzic to ladnie pozrzuc wszystko bo oni tez sa normalnej budowy ciala:tak:

Antenka ciesz sie ze hubcio nie przybiera na wadze jak inne dzieco w usa:-D:-D:-p;-)
 
reklama
Jestem w szoku :szok::szok: Emilka Skakaki jest prawie pół kilo cięższa od Filipka Eli a starsza jest o rok :szok::szok: To co tu się dziwić, że Natala jest taka lekka ;-) Po prostu to są zgrabne dziewczyny :tak::-D:-D I Nikuś Martuchy też. Oni dbają o linię :-D:-D:-D
Monia:confused::-Dnamieszałaś ty też;-) troszku z tymi imionami i się pogubiłam kto od kogo:szok::-D;-);-) Chyba chodziło o Emilkę Tynki..moja Natalka waży chyba 14 a może więcej ale ona sobie lubi zjeść i nie wybrzydza zbytnio jak jej koleżanka Marzenka co je tylko kanapki z Nutella ale jej mama też wybrzydza:-D;-)przy jedzeniu więc trudno się dziwić;-)Ale idąc tym błędnym tropem:-D;-)to ja wybrzydzałam jak byłam mała...;-)A Martusia.........jest najlżejsza ze wszystkich styczniaków tyle napiszę:-Dno dobra ważyła ostatnio 9.800:szok:;-)ale nie jest to dla mnie już problem jak kiedyś:rofl2:i też nie wybrzydza zbytnio przy jedzeniu:confused:W rodzinie mam osoby otyłe dlatego podobają mi się szczypiorkii:-D;-)
 
Do góry