reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

U nas wychodzi 3 górna będzie na dniach mam nadzieje bo mały popłakuje i budzi sie troche w nocy a już ją widac tylko musi sie przebić.reszte ma tylko gulki więc to jeszcze potrwa dłuuugo.U nas przy 4 też nie było ciekawie aż boje sie co to będzie z reszta.
 
reklama
U nas na topie górne czwóreczki i co najmniej jedna górna trójka. Jeszcze się nie przebiły, ale Mały chwilami wściekle gryzie różne przedmioty i opuchnięte dziąsełka ma...Też już bym chciała, żeby wylazły:tak:Najlepiej zaraz już cały komplet;-)

Ja ostatnio jestem na etapie rozmyślania nad kupnem nocniczka dla Tymcia. Widzę, że czasem czuje, że będzie siusiał, więc to chyba dobry moment, tym bardziej, że ciepło zaczyna się robić. Korzystacie już z nocniczków? Możecie polecić jakiś fajny? Ja w gruncie rzeczy myślałam o tym temacie sporo i odrzuciłam wszystkie grające, bo niektóre dzieci tak się potrafią ich przestraszyć, że mają potem nocnikowstręt. No i dla chłopców podobno fajnie jak mają ładnie zabudowany przód. Moim idolem jest na razie Nocnik Chicco - wysoki- kolor pomarańczowy (1589144156) - Aukcje internetowe Allegro. Wcześniej myślałam o żabce fisher price'a nocnik Fisher Price NOCNIK ŻABKA N8939, Sklep internetowy smerfland.pl: artykuły dziecięce, ale tu przód jakby mniej zabudowany jest i szeroki-wydaje się to niewygodne...

Miłego dzionka:-)
 
Witam się kobietki

U nas wsio ok, Zuzia juz ma 14 ząbków , a ostatnio przechodziła 3-dniowkę.
Jak jest taka pogoda to siedzimy cały dzien na dworze tylko spac idziemy do domu ( w domu spi dłuzej niż na dworze)
W nocy budzi mi się tylko raz i spi do 8:)

My jeszcze nie uzywamy nocnika, Zuzia sie nim bawi wchodzi do niego nogami lub zakłada na głowe:-D;-):-)

A co tam u Czechow słychać????
 
To jestem i ja !
Cześć laseczki nie było mnie dość długo bo miałam problemy z netem mianowicie uszkodził nam się modem ale juz wszystko wsio więc będe zagładała częściej bo bardzo mi Was brakowało mam nadzieję że mnie jeszcze kojarzycie.
Pozdrawiam
 
justyś jak tam Antoś?zdrowy?biega?bo chyba wy po roczku dopiero zaczęliscie chodzić nie?

u nas przepiękna pogoda Bartek wstanie to spacerek obowiązkowo sie wybierzemy:-)
 
Hej, witam.
Ale Was powywiwało dziewczyny...aż żal...tyle się tu dziennie stron w czasie ciąży skrobało, a teraz pustki....pewnie przez słonko ;) No i pewnie większość pracuje to czasu na neta mniej.
Jeśli nas ktosik pamięta, to napiszemy, że u nas ok. C duży chłop, biega rozrabia i jak coś chce to i awanturę potrafi zrobić. Uwielbia plac zabaw i "be be" - czyli w wolnym tłumaczeniu buju buju - huśtawki wszelkiej maści..
Zębów C przybyło, ale chwilowo mamy 11....-właśnie policzyłam- nosz szok, myślałam że mniej :szok: Ostatnio nam 3 zębole wylazły więc pewnie dlatego się pogubiłam;-)
A jak tam babeczki jeszcze używacie proszku do prania specjalnego dla dzieci?
Ja raz spróbowałam jakiegoś sensitiv i było ok, zastanawiam się czy nie przejść całkiem na jeden proszek dla nas wszystkich?
Miłego wieczoru lub poranka bo nie wiem kiedy znowu Ktoś tu zajrzy;-)
Pozdrawiamy cieplutko....

e:Topoleczko ciekawy ten chicco...Faktycznie Fisher jakiś mniej wygodny się widzi. My mamy taki zwykły disney'a, linkt tu ktoś już podał...i nakładkę na wc. Jakoś więcej miejsca mogłoby być z przodu i chyba faktycznie lepiej zabudowane. Chwilowo jednak odłożyliśmy nocnikowanie bo coś nam nie szło... Teraz widzę, że C woła eee i chwyta za pieluszkę- chyba siusiu wtedy robi... Myślę też zacząć sprawę z "nauką czystości" gdy się cieplej jeszcze zrobi.... W mieszkanku mamy jeszcze trochu zimno....
Nie wiem tylko jak to będzie z wychodzeniem na dwór bez pieluszki, ale nie chcę tak wybiegać.... Pewnie wszystko okaże się w toku. W ogóle to z odpieluchowaniem znacznie więcej nie wiem niż wiem...
 
Ostatnia edycja:
No proszę przypadkiem wlizłam i widzę że byłam wywołana przez Malwinę :-) Tu rzadko wchodzę bo i mało piszecie i jakoś nie czuję bluesa tutaj.

Zawsze czytam wątki tematyczne - więc tam zawsze można mnie spotkać
 
reklama
hej
Aguska
dziekuję za pamięć Antoś ok jak na razie odpukać zdrowy tylko katar ma dość długo ostatnio ale sama woda leci więc myślę że to raczej alergiczny, mały rozrabia,biega i włazi wszędzie gdzie się da.
Masz rację Antos w styczniu skończył rok a w marcu ruszył sam na dobre.Pozdrawiam
 
Do góry