reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ale tu puchy........

my od rana do 12 na dworku, mam sąsiadkę z 2 letnim chłopcem więc jest z kim łazić, teraz K spi i popołudniu na dworek.

ogólnie to leń, leń, leń;)

miłego d
 
reklama
u mnie dziś pada ... podejrzewam że w większości Polski tak samo ... może się tu żywiej zrobi ;-)

ja standardowo WITAM się i WAS ;-) i znikam ...szkoła, praca ....
 
U nas padało wczoraj wieczorkiem. I nawet burza była w porze kąpieli, ale na szczęście Tymkowi te sporadyczne grzmoty nie przeszkadzały i ładnie zasnął. Dziś od rana było szaro i bardzo wiało, ale teraz trochę się rozpogadza, więc może popołudniowy spacerek wypali.

Jakoś strasznie mi się dłuży ten tydzień...:-(Pewnie dlatego, że w ogóle prawie się z domu nie ruszam, jedynie na dwór lub do sklepu, a praca niestety musiała zostać odsunięta na dalszy tor, bo w zeszły czwartek wycinali mi takie małe świństwo ze stopy i się zagoić nie chce...No więc jazda autem odpada i jestem uziemiona...Ech...Mam nadzieję, że już niedługo

Miłego popołudnia:-)
 
U nas też pogoda wietrzna ale słonko wychodzi, może też nam się uda popołudniowy spacer.

ogólnie to głowa mnie boli od kręgosłupa dostałam leki ćwiczenia i czekać będę z pół roku na rezonans mg bo z rtg wyszło że mam dziwne skrzywienie w odcinku szyjnym i trza to sprawdzić...ech ta nasza służba zdrowia....chyba tylko u nas tak się dzieje w Polsce...nie wiem tak mi się wydaję..

topoleczka szybkiego powrotu do zdrowej stopy:)
 
ha ! a u mnie nawet słonce dziś swieci ;-) tzn w chwilach kiedy deszcz nie pada :-D

topoleczka - szybkiej rekonwalescencji stopy !!!!
 
reklama
Witajcie!
topoleczka, becka - ZDRÓWECZKA ZYCZYMY!
Ksawcio juz spi od ponad pól godzinki, bidok zmeczył się na spacerku próbując uciekać mamusi i wskakiwać do fontanny na Starym Miescie. U nas dzisiaj słonecznie było, wiec skorzystaliśmy na maksa.
Jutro mały idzie do wujka i cioci poznać swoją mała kuzyneczkę.
W końcu dzisiaj Ksawkowi zakupiłam sandałeczki, tyle dzieci ma już letnie obuwie, a my dreptalismy w pólbucikach.
 
Do góry