reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja mam około 168 cm. Idealnie się czułam jak ważyłam około 54/55 kg. Więcej nigdy nie miałam. Ale stres zrobił swoje przez ostatnie 2 miesiące, zawsze tak reaguje na stres :) czuję się trochę jak chodzący kościotrup. Okropnie skóra mi się też wysuszyła, na rękach, dłoniach, nogi, nic nie pomaga. A czy Wy też tak macie, że włosy przestały się przetłuszczac ? Normalnie co drugi dzień zawsze myłam albo codziennie, a teraz mogę tydzień chodzić i nic 😂
 
reklama
Ja myję kudły codziennie od lat i chyba nic tego nie zmieni. A w te upały tym bardziej. Jeżeli chodzi o skore sucha na ciele to polecam z Neutrogeny w sprayu hydraboost. Poza cera na twarzy jestem sucharkien ale dotychczas wszystkie balsamy dawały mi poczucie takiego zewnętrznego nawilżenia, a to faktycznie mega zmiękcza skórę aż maz był bardzo zainteresowany 😅 co zrobiłam. Na promce był nieraz w rossku po 12 zł.
 
Bardzo szczupłe jesteście. Zazdroszczę. Ja mam nadwagę i raczej jestem z tych większych. Mam budowę gruszki i bardzo spore uda. Mimo nie jednej walki z wagą niestety Żadnych większych rezultatów. Zaczęłam ćwiczyć ale jak wyszedł test pozytywny przestałam. A teraz leżę już 3 tydzień to już czuje się jak slonica
 
Ja mam około 168 cm. Idealnie się czułam jak ważyłam około 54/55 kg. Więcej nigdy nie miałam. Ale stres zrobił swoje przez ostatnie 2 miesiące, zawsze tak reaguje na stres :) czuję się trochę jak chodzący kościotrup. Okropnie skóra mi się też wysuszyła, na rękach, dłoniach, nogi, nic nie pomaga. A czy Wy też tak macie, że włosy przestały się przetłuszczac ? Normalnie co drugi dzień zawsze myłam albo codziennie, a teraz mogę tydzień chodzić i nic [emoji23]
Tyle to wazylam jak mialam 20 lat[emoji16][emoji16]ja tam sie nie przejmuje [emoji16]
 
ja 46 kg i 158 cm w kapeluszu [emoji14] i dwóch lokatorów :p
Jej, jaka drobniutka jesteś [emoji7]
Ja mam około 168 cm. Idealnie się czułam jak ważyłam około 54/55 kg. Więcej nigdy nie miałam. Ale stres zrobił swoje przez ostatnie 2 miesiące, zawsze tak reaguje na stres :) czuję się trochę jak chodzący kościotrup. Okropnie skóra mi się też wysuszyła, na rękach, dłoniach, nogi, nic nie pomaga. A czy Wy też tak macie, że włosy przestały się przetłuszczac ? Normalnie co drugi dzień zawsze myłam albo codziennie, a teraz mogę tydzień chodzić i nic [emoji23]
Ja też 168 cm, ale waga 60-61 [emoji4] i powiem ze najlepiej się czułam z wagą 60kg, ale jak cwiczylam regularnie na siłce, więc wtedy ważyły mięśnie [emoji4] aktualnie przestój - czasem tylko rekreacyjnie rolki, przebieżka 3km lub spacer, więc mięśni resztka, ale też nie jestem taki całkiem flak [emoji4] ogólnie na razie uważam, że jestem po prostu ok - nie jestem jakaś ulana, brzuszek się już rysuje, a ja się czije dobrze w swoim ciele, ale wyczuwam, że to kwestia czasu. [emoji23] A co do włosów.. Faktycznie! Zwykle już drugiego dnia wjezdzal suchy szampon, a teraz 3go dopiero i to w upalne dni [emoji7] i przegapiłabym to myśląc że to fryzjer jakoś cudownie podziałał [emoji28]
 
Ja myję kudły codziennie od lat i chyba nic tego nie zmieni. A w te upały tym bardziej. Jeżeli chodzi o skore sucha na ciele to polecam z Neutrogeny w sprayu hydraboost. Poza cera na twarzy jestem sucharkien ale dotychczas wszystkie balsamy dawały mi poczucie takiego zewnętrznego nawilżenia, a to faktycznie mega zmiękcza skórę aż maz był bardzo zainteresowany [emoji28] co zrobiłam. Na promce był nieraz w rossku po 12 zł.
Jeju ja non stop myje codziennie inaczej bym miala fryty! Bylam u trychologa i niby ok!
 
Cześć dziewczyny trzymam kciukasy za wizytujące. Ja dziś byłam w diagnostyce oddać krew na pappe.
w ogóle czy Wy też dziewczyny chudniecie? ja mam na liczniku już -3kg, a nie wymiotuję. mdłości są co prawda, przez co mniej jem, ale żeby aż tak. zastanawiam się czy to jest normalne🥴
Ja jak do tej pory schudłam 4 kg ale jak to mój lekarz mówi mam z czego🙂

Dzisiaj dostalam taką teczkę. Dziewczyny z Wro umawialyscie sie w DCG na program badan prenatnych? Zobacz załącznik 1144300

Też mam taką jeszcze z pierwszej ciąży🙂 jakoś się trzyma.
 
reklama
Cześć mamuśki !
małe z Was chudzinki ! 40 kilka kg to ja w podstawówce chyba ważyłam 🤦🏼‍♀️
teraz 56 kg

dziś byłam na usg prenatalnym
Z dzidziulkiem wszystko dobrze , cały i zdrowy ❤️
bedzie druga dziewczyna 🤦🏼‍♀️❤️
liczylam na chłopca tak szczerze , ale może coś jeszcze się zmieni ?
najwazniejsze , ze maluch zdrowy ❤️
Trzymajcie się kochane
 
Do góry