Z
zmiana8.2
Gość
A tak w ogole to skad jestes ?Ja teraz chodze do lekarzy w szpitalu,a tam zdj nie daja grunt zeby było dobrze zdj na pamiatke beda po ur![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A tak w ogole to skad jestes ?Ja teraz chodze do lekarzy w szpitalu,a tam zdj nie daja grunt zeby było dobrze zdj na pamiatke beda po ur![]()
Ooo a skąd jestes? Moze mieszkamy blisko siebie?To tak jak Ja mam 6 km do Wro[emoji6]
DSR czyli druga strona, ale Wisznia Mała jest mi znanaOoo a skąd jestes? Moze mieszkamy blisko siebie?
5,4 cm przecinek się schował54 cm hmm to juz jak do porodu![]()
Eee to mamy do siebie bliziutko! Super w koncu mam brzuchatke po znajomości ja Dtr [emoji3]do Wiszni moze mam 5 km, szefa mam z Dsr[emoji3][emoji3]DSR czyli druga strona, ale Wisznia Mała jest mi znana[emoji106][emoji106]
Ciekawe ile mój Bąbel będzie miał we wtorek/srode5,4 cm przecinek się schował![]()
Ciekawe ile mój Bąbel będzie miał we wtorek/srode
Hahaha 3mam kciukasy! Daj znaćJa dzisiaj idę, mam nadzieje, ze powie widzę dorodne kochonez[emoji1][emoji1]
Trzymaj nie puszczaj !Hahaha 3mam kciukasy! Daj znać)