reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny, moja mała ma 3 miesiące i tydzień. Od 2 dni strasznie się silni, wysuwa język i wkłada rączki do buzi. Dzisiaj zauważyłam też biale miejsca na dziąsłach tam gdzie powinny być ząbki. Załączyło się też marudzenie. Myślicie że to mogą być już zęby? Wizyta u lekarza dopiero we wtorek.
Tak, ale to jeszcze dluuugo potrwa zanim wyjdą
 
reklama
Dziewczyny, moja mała ma 3 miesiące i tydzień. Od 2 dni strasznie się silni, wysuwa język i wkłada rączki do buzi. Dzisiaj zauważyłam też biale miejsca na dziąsłach tam gdzie powinny być ząbki. Załączyło się też marudzenie. Myślicie że to mogą być już zęby? Wizyta u lekarza dopiero we wtorek.
Myślę że to ząbki, ale jak Justyna pisze, jeszcze poczekasz zanim wyjdą.
Zaopatrz się w coś na dziaselka i jakoś gryzak.
 
A powiedzcie mi jak wyglądają próby Waszych maluszków jeżeli chodzi o podnoszenie głowy w leżeniu na brzuszku i jak są trzymane w pionie. Moja długo nie lubiła leżeć na brzuchu ale starałam się ją kłaść chociaż na kilka minut. Efekt taki że już leży całkiem długo. Głowę podnosi ale to musi mieć dobry dzień i być wypoczęta. Tylko że ta głowa się jeszcze kiwa. W pozycji pionowej troszkę trzyma głowę ale jednak trzeba ją podtrzymywać. Wczoraj szwagierka zwróciła mi uwagę że ma właśnie taką gibką głowę bo jej dzieci w tym wieku już trzymały sztywno. Zmartwiłam się trochę, nie powiem. Mała ma 3 miesiące i tydzień (minus 3 tygodnie które urodziła się za wcześnie). Oczywiście umówię się jutro do neurologa dziecięcego ale chciałabym poznać Wasze opinie bo wydawało mi się, że dziecko ma jeszcze czas.
 
A powiedzcie mi jak wyglądają próby Waszych maluszków jeżeli chodzi o podnoszenie głowy w leżeniu na brzuszku i jak są trzymane w pionie. Moja długo nie lubiła leżeć na brzuchu ale starałam się ją kłaść chociaż na kilka minut. Efekt taki że już leży całkiem długo. Głowę podnosi ale to musi mieć dobry dzień i być wypoczęta. Tylko że ta głowa się jeszcze kiwa. W pozycji pionowej troszkę trzyma głowę ale jednak trzeba ją podtrzymywać. Wczoraj szwagierka zwróciła mi uwagę że ma właśnie taką gibką głowę bo jej dzieci w tym wieku już trzymały sztywno. Zmartwiłam się trochę, nie powiem. Mała ma 3 miesiące i tydzień (minus 3 tygodnie które urodziła się za wcześnie). Oczywiście umówię się jutro do neurologa dziecięcego ale chciałabym poznać Wasze opinie bo wydawało mi się, że dziecko ma jeszcze czas.
To musi lekarz ocenić. U mnie syn długo do każdej umiejętności podchodził i to było ok, chociaż pamiętam presję rehabilitantów (miał wzmożone napięcie mięśniowe) A córka teraz ledwo skończyła 2 miesiące i już w sumie trzyma głowę sztywno. Ba, ona brzuszki robi tak, że barki podnosi z leżącego i takim sposobem potrafi obrócić się z plecaków na bok i następnie na brzuch. Trochę to przerazajace..Ale już w pierwszy dzień dźwigała głowę i bardzo wcześnie czułam ruchy w brzuchu. Taki "egzemplarz". Za to narazie jeszcze spokój z slinieniem.
 
A odnośnie śmierdzącego tematu... Córcia dziś robi kupki jak galaretki takie ze śluzem. Poza tym wsio ok. Macie pomysł o co chodzi? Za 2 dni szczepienie, które już raz przekladalam i nie wiem co robić
Karmię piersia
 
A powiedzcie mi jak wyglądają próby Waszych maluszków jeżeli chodzi o podnoszenie głowy w leżeniu na brzuszku i jak są trzymane w pionie. Moja długo nie lubiła leżeć na brzuchu ale starałam się ją kłaść chociaż na kilka minut. Efekt taki że już leży całkiem długo. Głowę podnosi ale to musi mieć dobry dzień i być wypoczęta. Tylko że ta głowa się jeszcze kiwa. W pozycji pionowej troszkę trzyma głowę ale jednak trzeba ją podtrzymywać. Wczoraj szwagierka zwróciła mi uwagę że ma właśnie taką gibką głowę bo jej dzieci w tym wieku już trzymały sztywno. Zmartwiłam się trochę, nie powiem. Mała ma 3 miesiące i tydzień (minus 3 tygodnie które urodziła się za wcześnie). Oczywiście umówię się jutro do neurologa dziecięcego ale chciałabym poznać Wasze opinie bo wydawało mi się, że dziecko ma jeszcze czas.
Ma czas spokojnie. Jakby wogole nie podnosiła to bym się martwiła a tak Kład ja dużo na brzuchu i będzie git
 
reklama
Do góry