reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Tak, tak. Słyszałam, że pierwsza ciąża jest teoretycznie najgorsza pod tym względem, że martwią każde nawet drobne dolegliwości 😅

Chyba tak jest 😂 chodź nie mam porównania, bo też jestem w pierwszej ciąży i wszystko nadinterpretuje 😂 wszystko konsultuje z dziewczynami z rodziny, które swoje bobasy już mają🙈
 
Taka natura kobiety widocznie😅 Ktoś musi się martwić, a padło akurat na nas 😂 Ważne tylko żeby maluszek sobie zdrowo rósł 😄
 
Byłam dzisiaj na przyspieszonej wizycie , dostałam letrox na zbicie TSH a przy okazji USG i mam i ja swojego kropka😀
 

Załączniki

  • IMG_20200509_125341.jpg
    IMG_20200509_125341.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 99
Byłam dzisiaj na przyspieszonej wizycie , dostałam letrox na zbicie TSH a przy okazji USG i mam i ja swojego kropka😀

Oo ❤️ Ja dostanę w poniedziałek receptę na Euthyrox n50 z racji podwyższonego minimalnie TSH. Na szczęście FT4 jest w porządku 😊 W poniedziałek idę na HCG bo pani doktor chce zobaczyć czy ładnie sobie rośnie 😊
 
reklama
Ja się martwię czy napewno wszystko ok bo nie mam prawie rzadnych objawów:-( usg w poniedziałek
 
Do góry