reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Kochane już jakiś czas Was śledzę. Termin wychodzi mi na 02.01. Ciąża totalnie nie planowana. W ciąży z córka miałam tak zwane niepowściągliwe wymioty. To bardzo delikatne określenie na horror, który przeszłam. Nie zniose powtórki. Tak bardzo się tego boję, że nie myślę o niczym innym :(
Witamy, gratuluję 😀 a nie brałaś leków na te wymioty, ja też miałam podobnie i dostawałam na receptę tabletki , myślę że spokojnie można lekarza poprosić po co się aż tak męczyć? Ale życzę żeby jednak ta Ciąża była spokojniejsza 😀
 
reklama
Witamy, gratuluję 😀 a nie brałaś leków na te wymioty, ja też miałam podobnie i dostawałam na receptę tabletki , myślę że spokojnie można lekarza poprosić po co się aż tak męczyć? Ale życzę żeby jednak ta Ciąża była spokojniejsza 😀
Ginekolog przepisała mi leki dopiero jak traciłam przytomność. Teraz nie wymiotuje tak bardzo - przechodzi mi około 15 a leki przeciwwymiotne zwiększają między innymi ryzyko rozszczepu podniebienia. Pozostaje mi wierzyc że wymioty przejdą jak u większości kobiet około 3 miesiąca.
 
Kochane już jakiś czas Was śledzę. Termin wychodzi mi na 02.01. Ciąża totalnie nie planowana. W ciąży z córka miałam tak zwane niepowściągliwe wymioty. To bardzo delikatne określenie na horror, który przeszłam. Nie zniose powtórki. Tak bardzo się tego boję, że nie myślę o niczym innym :(

Ja tez miałam i leżałam w szpitalu . Teraz jest zle ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie , dopiero jutro zaczynam 8 tydzień w wtedy właśnie po 8 się zaczęło piekło :(
 
Ginekolog przepisała mi leki dopiero jak traciłam przytomność. Teraz nie wymiotuje tak bardzo - przechodzi mi około 15 a leki przeciwwymiotne zwiększają między innymi ryzyko rozszczepu podniebienia. Pozostaje mi wierzyc że wymioty przejdą jak u większości kobiet około 3 miesiąca.

Mi teraz przechodzi koło południa a mdłości towarzysza w dzień i w nocy
 
Kochane już jakiś czas Was śledzę. Termin wychodzi mi na 02.01. Ciąża totalnie nie planowana. W ciąży z córka miałam tak zwane niepowściągliwe wymioty. To bardzo delikatne określenie na horror, który przeszłam. Nie zniose powtórki. Tak bardzo się tego boję, że nie myślę o niczym innym :(
Witamy i gratulacje każda ciąża jest inna więc może będzie inaczej niż z córką głową do góry 😉
 
U mnir chyba nie ma watpliwosci. Wg apki termin 11.01 ale termin u lekarza mam za tydzien 27.05 :)
Staralismy sie od listopada i w kwietniu chcidlismy odpusci na jakies 3 miesiace zeby nie wariowac i wczoraj takie zaskoczenie na testach :) 💕
Objawow nie mam totalnie żadnych oprocz bolacych piersi ald mnie bola co miesiac :)
20200519_152336.jpg
 
U mnir chyba nie ma watpliwosci. Wg apki termin 11.01 ale termin u lekarza mam za tydzien 27.05 :)
Staralismy sie od listopada i w kwietniu chcidlismy odpusci na jakies 3 miesiace zeby nie wariowac i wczoraj takie zaskoczenie na testach :) 💕
Objawow nie mam totalnie żadnych oprocz bolacych piersi ald mnie bola co miesiac :) Zobacz załącznik 1122203
Zdecydowanie można gratulować 😀
 
Hej dziewczyny. Która ma jutro wizytę? Ja na 19:30 dopiero. Prawie 2 dni nerwów jeszcze. Będzie 6 tydz+6. Mam nadzieję na serduszko. Moja pierwsza wizyta
 
reklama
U mnir chyba nie ma watpliwosci. Wg apki termin 11.01 ale termin u lekarza mam za tydzien 27.05 :)
Staralismy sie od listopada i w kwietniu chcidlismy odpusci na jakies 3 miesiace zeby nie wariowac i wczoraj takie zaskoczenie na testach :) 💕
Objawow nie mam totalnie żadnych oprocz bolacych piersi ald mnie bola co miesiac :) Zobacz załącznik 1122203
To jest najfajniejsze,jak czlowiek odpuszcza a tu niespodzianka ;) tak mielismy z druga cora ;) gratuluje 😍
 
Do góry