reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

dziewczyny, mam dylemat w co się jutro ubrać do ginekologa 😆 chodzi mi o to, że najwygodniej byłoby założyć sukienkę, bo nie trzeba będzie świecić gołym tyłkiem, ale z drugiej strony jak mi zrobi usg brzuszne to będę cała goła leżeć 😆
Mój ginegolog ma jednorazowe sukieneczki według mnie rewelacyjne rozwiązanie super komfort nie musze się stresować ze świece tyłkiem 😁
 
reklama
a ile płacicie za wizytę? idę jutro do nowej pani i jestem ciekawa ile mnie policzy.

kurcze tak bym chciała żebyśmy mogli razem wejść, będę używać dobrych argumentów haha
 
Z tym rozkojarzeniem makabra, miałam dziś konsultację online z terapeutką córki, rano pamiętałem, a jak przyszło co do czego to zasnęłam i przegapiłam, jak mi było głupio do niej dzwonić jak się zorientowałam...

Ja jak się położę na plecach i wyprostuje nogi to mnie brzuch ciągnie więc chyba coś w tym jest. Śpię na boku i jeszcze trochę na brzuchu, ale piersi bolą tak że to chyba bez sensu.

A że tak spytam apropo wizyt, wy też całą wizytę w maseczce i rękawiczkach?
U mnie ja nie mam rękawiczek ani maseczki... ale Pani doktor ma wszystko... 🤷‍♀️. My musimy tylko zdezynfekować ręce przy wejściu do poczekalni.
 
jak tak czytam to większość widziała serduszko już w 6 tygodniu, także mam nadzieję, że i u mnie tak będzie, bo czekam jak na skazanie, serio. mój facet ma mnie już dość, bo myślę o wszystkich opcjach możliwych..
U mnie było 5 + 3 a wg. Om to był 7 tydzień, każda z nas się stresuje, to normalne, że się denerwujesz :)
 
reklama
Do góry