reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Moja lekarka nie wpuszcza tatusia ani żadnej innej osoby towarzyszącej. Mi to bez różnicy. W poprzedniej ciąży mąż był ze mną raz.
 
reklama
No nie wiem co jest koleżanko dla Ciebie Dziwne. Mam źle wyniki pappy, partner się denerwuje ha również czeka nas amnio i to normalne że idziemy razem na badanie i rozmowę z lekarzem...
Taką sytuację ja rozumiem, bardziej chodzi mi o to jak jest wszystko ok:) I u Was będzie dobrze! Trzymam kciuki!
 
Taką sytuację ja rozumiem, bardziej chodzi mi o to jak jest wszystko ok:) I u Was będzie dobrze! Trzymam kciuki!
Jak ktoś bardzo czeka na upragnione dziecko , kilka razy pogonił to Cieszy się każda chwila. Dla mnie to są nie zapomniane chwilę. Ale to już kwestia indywidualna. Ja jestem bardzo wrażliwa i może dlatego tak przeżywam
 
Jak ktoś bardzo czeka na upragnione dziecko , kilka razy pogonił to Cieszy się każda chwila. Dla mnie to są nie zapomniane chwilę. Ale to już kwestia indywidualna. Ja jestem bardzo wrażliwa i może dlatego tak przeżywam
Każdy podchodzi indywidualne, ja nie czuję potrzeby by mój ze mną biegał:) Czasami widzę różne sytuacje na szpitalnym korytarzu, jak para się kłoci i mąż mówi do żony ale po co mam wchodzić.....żona mu tłumaczy po czym się ugina i albo nie wchodzi albo wchodzi. Dlatego pytałam czy ze mną coś nie tak skoro mój tylko na połówkowym był i teraz tez będzie. Chyba, że nie daj Boże coś się bedzie działo to oczywiscie chciałabym aby był przy mnie.
 
Dziewczyny A jak u was sytuacja wygląda u nas tak
 

Załączniki

  • Screenshot_20200705-110616_Preglife.jpg
    Screenshot_20200705-110616_Preglife.jpg
    124,8 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry