reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Widze ze grupa umarla śmiercią naturalną, kto to tam zapisywal do prywatnej bo ani widu ani slychu bym w niej byla. Mi minely 2 tyg i nic!
 
Hej dziewczyny. Widać w 12 tyg płeć ale to tak na 80% czasem lekarz nie chce powiedzieć. Ja się dopiero dowiem w 20 tyg. To czekam cierpliwie. Mi jest wszystko jedno czy chłopczyk czy dziewczynka.
Miłego dnia
 
Dzień dobry dziewczyny🙂
Czesc dziewczyny, juz bym chciala miec te wyniki Pappa[emoji16]no i poznac plec! Myslicie ze bedzie widac w 12 tygodniu?

Mi lekarz nic nie mówił o płci na prenatalnych, a ja tak się ucieszyłam że serduszko bije pomimo krwawienia, że nawet nie pytałam. Teraz mam wizytę w 14 tyg i zapytam czy już coś widzi🙂
Wiele dziewczyn po prenatalnych już zna płeć więc może Ci lekarz też już powie🙂

Widze ze grupa umarla śmiercią naturalną, kto to tam zapisywal do prywatnej bo ani widu ani slychu bym w niej byla. Mi minely 2 tyg i nic!
Napisz prywatną wiadomość do KasiaKar. Wpisze cię na listę.
 
reklama
Do góry