reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja nadal duphaston 3x1. 13 tydz skończę w czwartek. W środę prenatalne, A jutro mój gin. M3ga się stresuje.

Dziewczyny mAm glupie pytanie... czy możecie się "przeciagac","wyciagac" itp? Ja jak się po coś wyciągam by np coś sięgnąć to momentalnie łapie mnie takie ciagneicie w dole brzucha takie bolesne, że ledwo daje radę ustac. Czy to normalne?
Ja nawet jak kaszlne albo kichne to muszę wcześniej się skulić bo inaczej brzuch mnie bardzo boli ;) uroki ciąży:D
 
reklama
Super że wszystko dobrze. Hmmm to przy dziewczynkach jest gorsze samopoczucie ? ;)
Potwierdzam, u mnie jest gorsze.. ma byc na 95% dziewczynka, a przy synie nie mialam az takich wymiotow i mdlosci i do tego te wachania nastroju..
z resztą z tego co się orientuję i mama i cioteczki też miały gorsze samopoczucie na dziewczynkę.
 
Potwierdzam, u mnie jest gorsze.. ma byc na 95% dziewczynka, a przy synie nie mialam az takich wymiotow i mdlosci i do tego te wachania nastroju..
z resztą z tego co się orientuję i mama i cioteczki też miały gorsze samopoczucie na dziewczynkę.
No właśnie a u mnie synek na 80%. Zastanawiam się co by było gdybym dziewczynkę nosiła. Chyba spędzalabym cała dobę w kibelku :D
 
Kurczę czyżbym nosiła faceta🤪 mnie mdli bardzo... wymiotowalam tylko kilka razy. Ale to pewnie od duphastonu który biorę już od 4 tyg. Z racji na wcześniejsze poronienia, A później lozysko i krwawienia. ....
Raczej w środę sie nie dowiem... mówią że płeć można poznać wcześniej u szczupłych, A ja do takowych nie należę. No ale zobaczymy
 
Kurczę czyżbym nosiła faceta🤪 mnie mdli bardzo... wymiotowalam tylko kilka razy. Ale to pewnie od duphastonu który biorę już od 4 tyg. Z racji na wcześniejsze poronienia, A później lozysko i krwawienia. ....
Raczej w środę sie nie dowiem... mówią że płeć można poznać wcześniej u szczupłych, A ja do takowych nie należę. No ale zobaczymy
Może akurat się uda zajrzeć gdzie trzeba :D u mnie to się lekarz śmiał ze taki mały robak a takie różowe myśli już 😹
 
reklama
Do góry