reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ooo to ciekawe 🤔 my byliśmy na diecie.
Teraz tez jestem juz po jednym ulepku, o dziwo wyszło dobrze i nawet całkiem niezłe przeszliśmy te 2h po wypiciu 😊
Ja mam narazie inne badania typu hemoglobine glikowana. Bo w pierwszej ciąży 3 podejścia miałam do krzywej cukrowej i za każdym razem coraz krótszy czas udało mi się wytrzymać bez zwrócenia. Moja córka w ogóle malutka się urodziła jak na cukrzycę bo miała 2820 i 48 cm. Ale była hipotrofia, dobrze że w ta stronę
 
reklama
Hej dziewczyny. Byłam kilka dni u kuzynki, a tam zasięg internetu tragiczny. Wróciłam i zaczęłam mocno krwawić, ale na szczęście już wszystko w porządku. Okazało się, że to po współżyciu, ale przerażona byłam. Nie sposób Was nadrobić, bo to kilkadziesiąt stron, mam nadzieję, że z wami i dzidziusiami wszystko w porządku.
Temu ja chyba nadal tak bardzo boje się współżycia a który u Ciebie już tydzień?
 
Ooo to ciaza poziom level hard 😊 co ile chodzicie na wizytę ? My na początku co 2 tygodnie (poprzednia ciaza przestała się rozwijać w 10 tygodniu w listopadzie tamtego roku) teraz mamy wizyty co 3. Na plusie 1,3 kg. Ale ogólnie na nic nie mam siły, chodzę jak cień i tylko jem jakieś tabletki to magnez to witaminy to osłonowe i za każda wizyta cos nowego do łykania. A przy każdej mam odruch wymiotny 🤦🏼‍♀️
Ja mam co tydzien albo co 1.5 tyg i mam acard luteine dopegyt no rosna a gdzie tu jeszcze do listopada ;)ja wymiotuje jak wezmę tabletki z witaminami dotego meczy bol jelit i zaparcia .
 
Hej dziewczyny. Byłam kilka dni u kuzynki, a tam zasięg internetu tragiczny. Wróciłam i zaczęłam mocno krwawić, ale na szczęście już wszystko w porządku. Okazało się, że to po współżyciu, ale przerażona byłam. Nie sposób Was nadrobić, bo to kilkadziesiąt stron, mam nadzieję, że z wami i dzidziusiami wszystko w porządku.
Ja nie moge wcale do porodu wiec moge sobie pomarzyc ;p
 
Witam! Dziewczyny mam pytanie. Robiłam Usg genetczne i martwię się trochę wagą dziecka. W pierwszym dniu 13 tyg oszacowano ją na 61 g. Przeglądając statystyki taka waga jest odpowiednia dla 15 tygodnia. Jak było u Was i jaka była waga końcowa?
 
reklama
Witam! Dziewczyny mam pytanie. Robiłam Usg genetczne i martwię się trochę wagą dziecka. W pierwszym dniu 13 tyg oszacowano ją na 61 g. Przeglądając statystyki taka waga jest odpowiednia dla 15 tygodnia. Jak było u Was i jaka była waga końcowa?
Lekarz coś mówił?kazde dziecko rozwija sie inaczej tak jak ja czuje ruchy a kto inny nie ..
 
Do góry