reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny czy któraś z was ma może podejrzenie rozejścia spojenia łonowego? Mi lekarze mówią, że teraz w 32tc i tak nic nie zrobimy i nie ma tego jak zbytnio zgiagnozować więc mam po prostu czekać :/ potem zrobić usg i ewentualnie zaświadczenie od ortopedy na cc w 38tc... Strasznie mnie to czekanie i bezczynność denerwuje :/
A jakie masz objawy? Bo mnie np boli spojenie jak wstaje z łóżka ale przy chodzeniu tak mniej.
 
A jakie masz objawy? Bo mnie np boli spojenie jak wstaje z łóżka ale przy chodzeniu tak mniej.
Bol przy wstawaniu, próbie obrocenia z boku na bok w nocy (jak mam złączone nogi to nie ma problemu 😪) przy obroceniu się jak coś robię np w kuchni tak stopami prostopadle to chyba najbardziej.. przy chodzeniu czasem tylko zakluje. Po schodach też w miarę da się.
Ogólnie dziś odpoczywalam więcej i nie boli aż tak bardzo na wieczór. Mam nadzieję, że to jednak nie to..
 
A boli wql tragedia jest opieka w tym szpitalu wszystko maja gdzies nie mam.laktatora to kaza mi kupic koncowke za. 40 zl albo recznie reka sciagac mialam dzis wyjsc,ale chyba za duzo wyszlo i nie wyjde;/wole w domu dojsc do siebie i dowozic tu mleko dziewczynki tylko widze przez szybke oddychają same 2140 i 2240 g ;)
 
A boli wql tragedia jest opieka w tym szpitalu wszystko maja gdzies nie mam.laktatora to kaza mi kupic koncowke za. 40 zl albo recznie reka sciagac mialam dzis wyjsc,ale chyba za duzo wyszlo i nie wyjde;/wole w domu dojsc do siebie i dowozic tu mleko dziewczynki tylko widze przez szybke oddychają same 2140 i 2240 g ;)
Gratulacje. Co tak długo się nie odzywałaś? Ile będą w szpitalu ? Pokaż zdjęcia bombelkow 😘😘
 
reklama
Do góry