reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Bierzesz coś jeszcze oprócz tego?Ja teraz już wszystko odłożyłam, tylko jeszcze dodatkowo jod i wit d3.
Dha 2 kaps dziennie, wit D3 też biorę ok 2000j dziennie do tego prenatal classic no i magne b6 forte 3x dziennie taki zestaw od początku ciąży brałam też ascofer ale przeszłam teraz na pyłek wiec z niego zrezygnowałam aaa i jeszcze cyclo3fort
 
Dziewczyny jesteście już spakowane do porodu? :D
Jeszcze nie,A w poniedziałek mam mieć plan porodu U ginekolog plus skierowanie do szpitala, A ja nie wiem jeszcze gdzie chce rodzić, obserwuje obostrzenia w szpitalach jak co gdzie wygląda, A do stycznia może się to zmienić. W Niemczech jakos wszystko musi być zapięte szybko na ostatni guzik🙄
 
Agnieszka gratulacje!:) jestes mega dzielna.
Mam nadzieje ze ten czas szybko minie i bedziesz mogla wziac dziewczynki w ramiona bo to musi byc straszne....


Ja juz spakowana tylko zostalo dolozyc jakies herbatniki na wilczy glod w nd 36 wiec za tydzień gin wyjmuje kurek tzn pesser i zobaczymy co dalej. Spac nie moge ciezko w nocy sie przekrecac troche przez ciezar troche przez to spojenie wlasnie..
 
reklama
Do góry