reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej,
Nie było mnie z Wami w najważniejszych dla Nas momentach ale nie mogłam wejść wcale na stronę 😒

na wstępie gratuluje każdej Mamusi !!! Przejrzałam strony od końca grudnia i super, ze każdy poród zakończył się szczęśliwie ❤️

Teraz troche o nas ....
Chłopcy urodzili się 17 grudnia o 9:45 i 9:46 przez planowane cesarskie cięcie w tygodniu 35+6 z waga 2400 i 2600 🙂 po 5 tygodniach pobytu w szpitalu na patologii ciąży.
Od początku byliśmy bez tlenu bez inkubatora chłopcy super sobie radzili po kilku dniach jak dostałam ich do siebie to już wcale na neonatologie nie oddałam. 23 grudnia po 42 dniach wypisali Nas do domku do Naszego Tatusia i wspaniałego starszego brata ❤️
w domu istny armagedon pracy przy dzieciach bardzo dużo nie jestem w stanie za bardzo nic zrobić. Pomyślcie ile macie obowiązków przy jednym i pomnóżcie razy dwa to może się Wam zrobi lepiej na sercu 😊😊😊
Jeździmy po lekarzach poki co nawet niezle szczepienie mamy dopiero za dwa tygodnie ani ja się nie spieszę do tego ani Nasza Pani doktor 🙂

całujemy wszystkich kolegów i koleżanki ❤️❤️😘😘😘
Gratulacje!!my juz po 2 szczepieniach;)i my bylysmy tylko 2 tyg w szpitalu i 5dni patologi takze tez niezle;)
 
reklama
Do góry