reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja Clostilbegyt

reklama
Ok nie do końca zrozumiałam. Myślałam, że ostatni cykl miałaś stymulowany clo i ciąży nie było a torbiel się zrobiła z niepeknietego pęcherzyka owulacyjnego. No to jutro na wizycie się dowiesz. Trzymam kciuki ✊
 
Witam ;) Ja 24 lata, stwierdzony 'powazny' Pcos, waskie endometrium, miesiaczka sama z siebie ze 2 razy do roku. Od ostatniej miesiączki biore Clo, w 9 dc monitoring i nic, żadnego pęcherzyka... czy ktoras z was stosowala? Pomoglo wam? 😘 lekarz kazal wrócić jeszcze 14dc na ponowne usg ale nie wiem w jakim celu. Mowi zeby sie nie przejmowac bo to dopiero pierwsza stymulacja ale same wiecie jak jest...
Na mnie Clo 4 razy nie zadzialal.
 
Starszą córkę mam z Clo - choć u mnie zadziałało bardzo gwałtownie i owu miałam już w 8dc... więc jak w 10dc mi gin powiedział na usg "nosz w mord*, już po ptokach" to przyznaję zwątpiłam, ale sobie przypomniałam że zaraz jak mi się okres skończył to dopadłam małża więc są szanse :D Teraz ta szansa siedzi przede mną, maluje i przechodzi kryzys egzystencjonalny każdej nastolatki... :)
 
Do góry