reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPER FILM..EXTRA KSIĄŻKA

anineczka pisze:
Fight Club to z Bradem Pittem?
Jak tak to siwetny.
A dzis obejze sobie Pila2 ;D
Jedynka-rewelacja ;D

w 'Fight Club: Members Only' z 2006 nie gral B. Pitt

chyba pytasz o 'Podziemny krąg. Fight Club' z 1999r, tam gral B. Pitt
 
reklama
" Fight Club" chyba ostatnio leciał w telewizji, ale dosyć póżno..Oglądałam...niezły...interesujące zakończenie

" Piły" ani 1 ani 2 nie zamierzam oglądać :p Za dużo krwi i klimaty zbyt ponure jak dla mnie. Potem przez kilka dni dochodzę do siebie i jestem na dodatek przykra dla otoczenia
 
Ineczka myślałam, że chodzi o 'Podziemny krąg. Fight Club' z 1999r, tam gral B. Pitt, tego pierwszego nie oglądałam . O czym jest ?
 
Anineczczka piła 2 o wiele gorsza od jedynki jak ją oglądałam skojarzyła mi się z Cube wyłącznie końcówka ujedzie...
Fight Club świetny film nawet w kinie na nim byłam z koleżanką ktora po obejrzeniu mnie się spytała o co chodziło w tym filmie ;D
Kinek   tu masz wszystkie tytuły Mastertona bo na tamtej stronie sporo nie ma :)
A takie pytanie mam co sądziecie o e-bookach?
 
" Cube'em" wszyscy moi znajomi się zachwycali a mi się nie podobał. Jakiś taki przewidywalny był i to zakończenie..Czegoś mi brakowało
 
kinek pisze:
Ineczka myślałam, że chodzi o 'Podziemny krąg. Fight Club' z 1999r, tam gral B. Pitt, tego pierwszego nie oglądałam . O czym jest ?
Kinek, ten pierwszy to komedia akcji, nie polecam, produkcja Indyjska ;D
 
aha Kinek, mam do Ciebie wielka prosbe o cytowanie w klasyczny sposob, bo pozniej jak sie Ciebie cytuje to juz nie wiadomo z kogo cytowalas 8)
 
miyu pisze:
Anineczczka piła 2 o wiele gorsza od jedynki jak ją oglądałam skojarzyła mi się z Cube wyłącznie końcówka ujedzie...
Fight Club świetny film nawet w kinie na nim byłam z koleżanką ktora po obejrzeniu mnie się spytała o co chodziło w tym filmie ;D
Kinek   tu masz wszystkie tytuły Mastertona bo na tamtej stronie sporo nie ma :)
A takie pytanie mam co sądziecie o e-bookach?

ehe :)
kliknęłam w pierwszą z wyszukiwarki i nie przeglądałam - sorki :)
 
reklama
Do góry